PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611379}
7,3 1 638
ocen
7,3 10 1 1638
Manhunt
powrót do forum gry Manhunt
ocenił(a) grę na 9
lauriii092

trudno ocenić jednoznacznie. Jedynka ma ZDECYDOWANIE lepszy klimat, lokacje i gangi psycholi z którymi trzeba się rozprawić. Zapadli mi w pamięć umorusani transwestyci i podartych ubraniach z uśmiechniętą maską na twarzy - totalny schiz. Pierwsza część jest też dłuższa i trudniejsza (bardziej wymagająca - produkt nie dla niedzielnego gracza zwłaszcza pod koniec). Dwójka ma za to ciekawsze egzekucje które są dodatkowo interaktywne, egzekucje środowiskowe i pod niektórymi względami nawet lepszą fabułę. Za to gorsze lokacje, jest krótka, zdecydowanie łatwiejsza. Polecam obie. Bardziej zapadła mi w pamięci jedynka, ale dwójka trzyma poziom i nie rozczarowuje.

ocenił(a) grę na 8
Sadam_filmweb

nie grałem w dwójke, ale z tego co mi wiadomo wszystko co napisałeś to prawda

lauriii092

Właśnie ukończyłem jedynkę.., gra dość trudna, ale i klimatyczna. Czas załatwić sobie dwójkę, by wyrobić sobie zdanie, która lepsza część.

ocenił(a) grę na 8
lauriii092

jedynka lepsza, ale dwójka ma lepsze egzekucje

ocenił(a) grę na 9
lauriii092

Jedynka bezapelacyjnie. Dwójka też dobra, ale jednak pierwsza część lepsza i dużo lepszy klimat zaszczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones