PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628418}
7,9 845
ocen
7,9 10 1 845
Little Fighter 2
powrót do forum gry Little Fighter 2

stage 5 CRAZY!

ocenił(a) grę na 10

czy komuś się udało (w oryginalną wersję 2.0) przejść stage 5 na poziomie CRAZY! ???
Kurcze ja próbuję i nie mogę, jest gigatrudno! Widziałem wariatów na YT którzy przechodzą ale
nie wiem czy oni grali z modyfikacjami czy co... U mnie jedyna nadzieja w Rudolfie! W 5-1
zawsze łapię Henriego i używam transformacji, potem klonuję łuczników i często stosuję
'sonata of death', tym sposobem mogę dojść do 5-5 do Juliana ale moja armia ginie w
sekundę a przeciwników jest tak wielu, że nie mam szans złapać juliana i się w niego
przemienić (raz w życiu udało mi się złapać juliana na CRAZY! ale od razu dostałem fireballa w
plecy). Teraz zmieniłem taktykę, w 5-4 zmieniam się bez problemu w firzena, ale kosztem całej
swej armii (już nie mam sonata of death i boss i inni swobodnie atakują i wybijają mi
pomocników), jakna razie jeszcze nie pokonałem firzenem firzena i jego armii ale niewiele
brakowało. Myślę, że jak bym był firzenem w 5-5 to bym chwycił juliana, a wtedy już pewne
zwycięstwo ( ze względu na bug klonów juliana - można je tworzyć bez końca!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones