PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809544}
7,6 1 508
ocen
7,6 10 1 1508
Life is Strange 2
powrót do forum gry Life is Strange 2

Twórcy zamiast skupic się na dobrej fabule i ciekawych postaciach skupili sie na "rasiźmie" w USA. W 1 sezonie postacie były naprawdę dobrze napisane a tu główny bohater nie ma tak naprawdę żadnej głębi w 1 odcinku 2 sezonu skupia się na zaliczeniu jakiejś laski i imprezie. sorry ale to do mnie nie przemawia.

ocenił(a) grę na 5
tymek_tymector

Poza tym ciężko się "zżyć" z bohaterami. Daniel jest dla mnie strasznie irytujący, nie cierpię go.

Alusia89_2

Dokładnie bohaterowie są słabo napisani. Cała sprawa to w ogóle bzdura Sean nawet palcem nie tknal tego policjanta i jak mu wine udowodnili. Gra za dużo wciska polityki i lgbt masakra.

Do 1 części i beforr The stron nie ma podjazdu tam w każdym iść był jakiś twist i coś się działo tutaj w zasadzie to straszna nuda.
Tak naprawdę oprócz braci nie było ważnych bohaterów w tej grze wolałem szkolne czasy poprzednich części. Gra mnie rozczarowała

Zbych13

Sorki za błędy głupi tel nie wiem jak edytować

ocenił(a) grę na 10
tymek_tymector

Czemu rasizm jest w cudzycłowiu? Jeśli ten przedstawiony w grze to nie jest dla Ciebie rasizm to chyba boję się spytać czym jest wg Ciebie.
A co do Sean'a to na początku jest po prostu zwykłym nastolatkiem i nie ma tutaj czego wymagać za dużo. Chłopak szybko dojrzewa i zmienia się z epizodu na epizod, tak samo jak Danny.
Czego nie można np powiedzieć o Max, która przez całą grę jest praktycznie taka sama pod względem charakteru.

Daroo_3

Oj tak tak, właśnie ta ewolucja bohaterów to najmocniejszy punkt programu tutaj. I dokładnie tak ma być na początku. Danny ma irytować, Sean ma być zwykłym nastolarkiem z pretensjonalnymi problemami. A dopiero później, kiedy przejmuje rolę ojca, starszy brat zaczyna tak naprawdę widzieć młodszego. I tak jak nam, zaczyna mu zależeć. IMO napisane jest to po mistrzowsku.

ocenił(a) grę na 10
ManBehindTheMist

Dokładnie. Z tego co zauważyłem to dzieciakom gra się średnio podoba, za to starszym graczom bardzo. Imo ważna tu jest dojrzałość emocjonalna, której niektórym brakuje :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones