PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608613}
7,6 3 967
ocen
7,6 10 1 3967
Left 4 Dead
powrót do forum gry Left 4 Dead

Łażenie w kółko i zabijanie czegoś było lepsze 15 lat temu w Doomie czy Duke'u... ale to wydaje się być ambitniejsze niż CoD.

użytkownik usunięty
KiKfilmOWIEC

Za każdym razem położenie przeciwników oraz ich liczba są generowane losowo. Dzięki temu przechodząc daną mapę kilkukrotnie nadal nie wiadomo co i skąd nas zaatakuje. Pokaż mi taki bajer w którymkolwiek CoDzie, Doomie albo DNF.

A czy ja zachwalam coda???? Nienawidzę go. A teraz przynajmniej wiem czym kozaczy L4D. I dzięki za to wielkie.

KiKfilmOWIEC

Gra jest tak lubiana i grana przez graczy tylko i wyłącznie dzięki trybie kontra kto grał wie co mam na myśli w tą gre można grać latami na tych samych mapach i nigdy się nie znudzi możliwość grania zainfekowanymi i ocalalymi jednocześnie daje olbrzymie możliwości cooperacji i konkurowania według mnie żadna gra nie dorównuje 1 części left 4 deada.

PlopiX

Ta gra ma single player?

Lecho1523

Nie tylko multi raczej kupowanie na singla nie ma sensu a pozatym i tak dziala tylko przez steama.Gra posiada 3 tryby na kazdym mozesz grac niby sam z botami ale po co??

PlopiX

Czyli nie ma żadnej fabuły?

Lecho1523

No fabuła to tylko wydostań się do punktu ewakuacji ale ta gra jest zrobiona nie po to by ja przejsc raz czy 2 tylko po to by w nią grać do usranej śmierci już gram w to 3 rok i myśle że zabieram ją do grobu.

PlopiX

1 lepsza od 2?

Lecho1523

Jak dla mnie 1 dużo leprza w 2 zrobili wiele niepotrzebnych żeczy psując klimat,rozrywke i wiele innych aspektów 2 znudziła mi się po 50 godzinach w 1 część dochodze do 700 nie tak dużo jak na 3 lata chyba.

ocenił(a) grę na 6
Lecho1523

wg. mnie ma. Samemu się steruje jednym graczem, a pozostali trzej to komputery. Więc ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones