PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608256}

King's Bounty: Legenda

King's Bounty: The Legend
7,5 1 483
oceny
7,5 10 1 1483
King's Bounty: Legenda
powrót do forum gry King's Bounty: Legenda

Nuda

ocenił(a) grę na 4

Nie dla każdego - a przynajmniej nie dla mnie. Jest zwyczajnie nudna. Tony tekstu do czytania (żadnego lektora), maciupkim tekstem, mało dobrej akcji... głównie walka, walka, walka w niezbyt pociągających bitwach (gram na normalnym). Mam wrażenie iż gra polega głównie na łażeniu od potwora do potwora i nabijaniu levela jak w jakimś "hackszlaszu".

Martin von Carstein

Tak, gra polega na "koszeniu trawnika" z potworów i zdobywaniu poziomów, nowych umiejętności. :) Tak, granie na normalnym poziomie trudności jest nudne. Wrzuć najwyższy to gra zacznie być wyzwaniem. Poza tym walki są fajniejsze niż w Heroesie np.

ocenił(a) grę na 4
PX_9891

To dalej nic nie zmieni w H&S idei gry.

Martin von Carstein

Tylko H&S jest bardziej zręcznościową grą, a tutaj dochodzi taktyka. Przy trudnym poziomie też rozważnie należy dobierać cele. Ale jeśli "koszenie trawnika" Ci się nie podoba, to ok.

Martin von Carstein

Odnoszę to samo wrażenie. Dla mnie co prawda dużo czytania nie stanowi problemu, bo generalnie to najbardziej mi się podobało. Tyle, że tak jak powiedziałeś, to jest chodzenie od potwora do potwora. Niby są misje, ale po drodze tego gówna jest tyle do rozwalenia, że się wszystkiego odechciewa. Tym bardziej jak już masz olbrzymią armię (grałam na trudnym poziomie) to jest to zwykłe tracenie czasu jak dla mnie. Takie zapychacze te walki. Ja już jednak stawiam na klasyczne Herosy.

ocenił(a) grę na 3
Martin von Carstein

W pełni się zgadzam. Nie wytrzymałem zbyt długo przy tym tytule.

Są lepsze gry, filmy i seriale, przy którym bardziej warto spędzić swój cenny czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones