PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609527}
7,8 1 894
oceny
7,8 10 1 1894
Killzone 3
powrót do forum gry Killzone 3
ocenił(a) grę na 7
Cryworld

To jest gra sony więc jest exclusivem na ps3 geniuszu...

ocenił(a) grę na 10
Cryworld

To zapomnij, bo nie pograsz

Cryworld

Po co ta agresja. Nie dziwię się, że Cry chciałby sobie pograć. Też chciałbym pograć w kilka gier z Xa na PS3. Nie powiem, bo było by fajnie :)

ocenił(a) grę na 9
Cryworld

Ja też się nie dziwię ;) Grałem u kumpla w CO-OP i jest... ZAJEBISTA:P Również chciałbym tą grę na PC'ta

ocenił(a) grę na 10
SkaVV

Mam pewną, chociaż "infantylną" satysfakcję, że KZ3 ukazał się wyłącznie na PS3. Już tłumaczę dlaczego, otóż:
1) mimo licznych prób (jaile, itp. - kombinacje z USB, firmware itp.) nadal znakomita większość gier na PS3 na całym świecie to wyłącznie oryginały - vide pkt. 2
2) SONY dobrze zarabia i dzięki temu każda gra przeznaczona wyłącznie na tę platformę jest naprawdę najwyższej jakości oraz jest w pełni zlokalizowana językowo (nie przez "bułgarskiego lektora", a profesjonalnych aktorów), aczkolwiek z możliwością wyboru języka
3) jak każda strzelanka nie jest zbyt długa, ale klimat i intensywność rozgrywki bije na głowę bieżące tytuły tego samego gatunku (Medal, Cod itp.) , poza tym ma świetny tryb rozgrywek sieciowych dla napaleńców (chociaż dla mnie to tylko taki mały plusik)
4) nie trzeba inwestować w żaden nowy element kompa

PS.
Żeby nie było, oprócz dobrego kompa i PS3 mam również PSP, wcześniej PS2, a z kumplem na spółę X-a 360 - na wszystkim się świetnie gra.

ocenił(a) grę na 10
diabolvs

Nie działa edycja, zatem drugi post. Taka mała dygresja dla wszystkich, którzy mieli okazję nie tylko zobaczyć, ale również przeżyć całą nową kosmiczną przygodę - mianowicie, jeśli PS3, która ma 256MB RAM i tyle samo pamięci dla bądź co bądź (patrząc na rynek podzespołów PC) słabego chipsetu graficznego - 720p i pełnej obsługi wciąż nowatorskich rozwiązań 3D (chodzi mi o TV wspierający True3D i "binokle") to jak teoretycznie powinny wyglądać jej konkurentki na PC... gdyby... no właśnie, gdyby nie system operacyjny, który sam w sobie wymaga kosmosu od sprzętu, na którym działa.

ocenił(a) grę na 10
diabolvs

w 100 % zgadzam się z przedmówcą~!;)

ocenił(a) grę na 6
Cryworld

Warto ps3 kupić, i nie tylko dla tej gry

supermaniak

Ja też kupiłem niedawno ps3 głównie dla killzone, god of war, uncharted.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones