PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607595}
8,1 3 580
ocen
8,1 10 1 3580
Kapitan Pazur
powrót do forum gry Kapitan Pazur

Kapitan Pazur to jedna z lepszych Side-Scrolowanych platformówek lat 90'tych na PC, PSX miało Crasha, Dreamcast miało Mario, a PC'et miał CLAW aka Kapitana Pazura. Dużo ludzi go pamięta w tym i ja, może nie pierwsza ale jedna z bardziej pamiętnych dla mnie gier. Może to dlatego że końcówką lat 90'tych w na moim PC gościło wiele gier od Monilith. A pazur był w stylistyce bajki na poważnie, broń boże nie była to gra dla dzieci, raz że gra była i jest cholernie trudna, a dwa że mimo wszystko w niektórych cut-scenkach były sceny przemocy, co prawda szczątkowe ale były.
W recenzji gadam że schody zaczynają się od 8-9 LVL to z mojego punktu widzenia, dla kogoś innego problemy mogą zacząć się np: od 5-6 etapu, w zależności kto ma jaką wprawę w tego typu grach.

W recenzji zamieszczam też poradnik jak odpalić tytuł na Windows 10,8 oraz 7 + GRA. Nie jest on odpowiednio zsynchronizowany z głosem, ale wszystko przy oglądaniu powinno być jasne i proste w odpaleniu. Gra aż tak bardzo się nie zestarzała, mimo swoich lat trzyma się naprawdę bardzo dobrze, a jako ciekawostkę mogę dodać że nawet gracze 40+/50+ lubili się zagrywać w Kapitana Pazura wyklinając podczas elementów platformowych :D.
Ok koniec bo czas na recenzję ;) miłego oglądania życzę.

https://www.youtube.com/watch?v=FQ5FljxpOBw

ocenił(a) grę na 8
MaXXi

Pełna zgoda, ale Dreamcast miało Sonica :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones