PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611147}
6,2 1 660
ocen
6,2 10 1 1660
Just Cause
powrót do forum gry Just Cause

Było kiedyś CD-Action.

Pograłem 40 minut i wyrzuciłem z dysku. Totalnie nieporywająca gra.

Grafika nadgryziona zębem czasu, niezbyt przyjemny model jazdy, totalny brak realizmu, słaba animacja naszej postaci, powtarzalne misje, błędy. Poza tym nuda, która wkrada się przerażająco szybko.

5/10 chociaż powinno być mniej.

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Pograł 40 minut i pisze o nudzie. To nawet nie trwało tyle co msza kościelna.

Powtarzalne misje. Stamina pograł 40 minut i zaliczył w tym czasie kilkanaście powtarzalnych misji co dało mu średną jedną misję na półtorej minuty.

Co za bełkot.

Piotrek4

Bełkot to ty masz w tych swoich recenzjach. hahaha

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Ale cię zgasiłem, co nie?

W pełni uargumentowana, ośmieszająca cię wypowiedz, która się po prostu logiki nie trzyma. Wystarczy sekundę pomyśleć.

Piotrek4

>Ale cię zgasiłem, co nie?
W którym momencie mnie niby zgasiłeś? xD

Ty jesteś zdrowo niedorobiony. hehe

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Nie, po prostu ty jesteś niedorobiony i każdy kto przeczyta twojego bzdurnego posta może się o tym przekonać.

Bo nie da się w 40 minut rozegrać na tyle misji by stwierdzić że są powtarzalne bo 40 minut to za krótki czas na stwierdzanie o powtarzalności. Taka wypowiedz świadczy o głupocie piszącego. To jest logika.

Jeszcze prościej ci to wyłożyć?

Piotrek4

>Nie, po prostu ty jesteś niedorobiony
Ty sobie chyba sprawy nie zdajesz jaki jesteś żałosny i niedorozwinięty. Niewiedza jest błogosławieństwem. hehe

>każdy kto przeczyta twojego bzdurnego posta może się o tym przekonać.
Bzdury w porażającej ilości znajdziesz w swoich recenzjach palancie. xD Czy ty je w ogóle czytasz? :D

40 minut mi w zupełności wystarczyło żeby zauważyć, że gra jest powtarzalna i nudna.

>Bo nie da się w 40 minut rozegrać na tyle misji by stwierdzić że są powtarzalne bo 40 >minut to za krótki czas na stwierdzanie o powtarzalności.
Te dane mam z zaufanego źródła, że reszta misji jest powtarzalna.

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Ale jak już mnie wyzywasz to rób to przynajmniej w jakimś stylu, a nie "palancie", "jesteś niedorobiony"."Palancie" to moze byle jaki prostak napisać.

Powtarzające się misje to "dane" - hahaha. "Dane niezabezpieczone" skoro udało ci się je uzyskać.

Piotrek4

>Powtarzające się misje to "dane" - hahaha. "Dane niezabezpieczone" >skoro udało ci się je uzyskać.
Ło jezu. Dane w sensie informacje, że dalsze misje są powtarzalne. Znajomy grał i mi o tym powiedział.

Za bystry to ty nie jesteś.

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

A jak ci kolega przesłał te dane?

Piotrek4

Przekazem myśli.

STAMiNA

Nie zwracaj uwagi na tego prowokatora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones