PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611534}
7,0 3 262
oceny
7,0 10 1 3262
Just Cause 2
powrót do forum gry Just Cause 2

KONIEC

ocenił(a) grę na 9

Zabrała mi ponad 80h ukończona na 96,16% i mam jej już serdecznie dość :)

Mikel82

To może znasz odp na moje pytanie?

http://www.filmweb.pl/videogame/Just+Cause+2-2010-611534/discussion/Co+dalej,248 0259

Mikel82

nie skończyłeś do końca? xd

ocenił(a) grę na 9
agahub37

wątek fabularny i misje poboczne skończyłem :)

Mikel82

aha i co polecasz grę?

ocenił(a) grę na 9
agahub37

spędziłem przy niej ponad 80 godzin i powiem szczerze że świetnie się bawiłem. idealna by pograć po pracy i się zrelaksować. polecam

Mikel82

to chyba kupię a w tomb raider underworld i rogue warrior grałeś?

ocenił(a) grę na 9
agahub37

nie grałem

Mikel82

dzięki za odpowiedź.

Mikel82

ps właśnie potrzebuje relaksacji xd

Mikel82

To dałeś czadu, ja mam aktualnie 41% i 50 godzin grania. Gra jest niezła, taka rozwałka nie wymagająca myślenia, może znudzić ale grajac sobie raz na jakiś czas to spoko, no i leżą u mnie wyścigi, tymi małymi odrzutowcami nie bardzo ogarniam, czasem do wyścigu samolotem brałem helikopter ale są takie że helikopter jest za wolny, no i wyzwania skakanie z budynków i zaliczanie obręczy niestety też nie zrobie. Ale ogarnianie miasteczek, baz wojskowych, portów to super sprawa, w między czasie misje się porobi i jakoś czas leci.

ocenił(a) grę na 9
Mateo_SF

Latanie też na początku wydawało mi się strasznie trudne ale po kilkunastu (kilkudziesięciu :) ) próbach w końcu to ogarnąłem i latanie stało się przyjemnością. Co do obręczy sytuacja wygląda podobnie, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :) ale do przyjemnych nigdy one nie należały.

Mikel82

Znaczy mnie generalnie latanie nawet bawi, zwłaszcza helikopterem, no i awionetką sobie nawet radze ale leże przy tych małych i dużych odrzutowcach.

Mikel82

Kolego ukończyłem ponad 96%, przełamałem się i zrobiłem wszystkie wyzwania, lokacje na mapie, zabiłem wszystkich pułkowników, wyzbierałem przedmioty dla frakcji i wiele wiele innych ale nie chce mi się szukać lokacji nie znajdujących się na mapie czyli pojedyńczych gazociągów i stacji paliw. Po prostu mi się już nie chce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones