PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611534}
7,0 3 262
oceny
7,0 10 1 3262
Just Cause 2
powrót do forum gry Just Cause 2

Misje są dosyć­ powtarzalne a gra­ zaczyna z deka­ nudzić nie mniej­ jednak to pozycja­ mus dla miłośników­ gier akcji. Zabawy­ jest sporo,­ rozwałka miodna­ tylko mówię to może­ się wyeksploatować­ po 10h ;/ Te­ połączone wyspy są­ przeogromne :| co­ mnie trochę­ denerwuje bo jak­ mam do misji­ dojechać czy­ dolecieć (co zdarza­ się rzadko bo­ śmigłowiec ciężko­ znaleźć) z 20 km to­ trwa to k$%wa z 15­ minut :// W­ międzyczasie­ postanowiłem nie­ jechać okrężną­ drogą tylko­ przepłynąć łódką po­ linii prostej do­ celu i kierwa­ prawie usnąłem -­ chciałem już kłaść­ odważnik na literkę­ "w" 10 minut­ płynięcia z jednej­ wyspy na­ drugą! Nie ma tu­ jakiejś opcji­ szybkiej podróży bo­ ten motyw mnie­ ostro drażni -­ stanowczo za dużo­ nuudnej jazdy? Coś­ w hintach mi­ mignęło, że gdzieś­ tam do kogoś należy­ się udać i on nas­ chyba­ przetransportuje w­ do odpowiedniego­ celu ale jakoś nie­ mogę tego ktosia­ znaleźć... :| :>­ Szukałem w PDA i­ nic takiego nie ma­ - na mapie tylko­ można ustawić GPSa­ i wsjo a żeby­ myknąć do celu­ migiem ni ma­ :| Linka!

Należy­ przymknąć oko na­ realizm bo tutaj­ absurdów fizycznych­ jest co nie miara­ ale nie jest to­ ważne - istotna­ jest frajda z gry a­ ta jest na­ poziomie. Za pomocą­ wbudowanej w ramie­ linki można­ "fantastycznie"­ wspinać po­ budynkach,­ zaczepiać się­ pojazdów czy nawet­ jak kto chce­ szybciej poruszać­ się z pozycji­ horyzontalnej ;))­ Cały czas także­ jesteśmy wyposażeni­ z spadochron -­ zatem upadek z­ drapacza chmur nam­ nie­ straszny.

Model­ jazdy przyzwoity­ czyt. grywalny i to­ zarówno samochodów­ jak­ jednośladów.

Wym­agania dosyć wysokie­ - gra często się­ dąsa nie mniej­ jednak u mnie­ rzadko spada­ poniżej 30FPSów a­ wszystko prawie­ max. Graficznie gra­ błyszczy trzeba­ przyznać, że­ prezentuje się po­ prostu­ ładnie.

Dowiedziałem się na­ GOLu, że Istnieje­ możliwość szybkiej­ podróży. Wciskamy­ przycisk "4"­ później "E" i­ przylatuje­ śmigłowiec z­ gościem z Czarnego­ Rynku i mamy trzy­ opcje: sprzęt,­ pojazdy i­ upragnioną podróż,­ która trwa kilka­ chwil. :>

13,5 godziny na­ liczniku i dopiero­ ukończone 22%­ :| No krótka ta­ gra nie jest ale­ wieje już nudą i­ cholerną­ powtarzalnością­ misji. Ciekawe czy­ wytrwam do końca :>­ Muli mi się czasami­ gierka jak wejdę w­ maki czy inne­ kwiatki hehe Mogli­ trochę popracować­ nad optymalizacją.­ To samo mam spadek­ FPSów jak mnie­ ostrzeliwuje­ śmigłowiec czy inna­ blać z Panau ehh

17h 40 min. tyle mi­ zajęło przejście­ fabuły i w tym­ momencie ukończyłem­ grę na poziomie­ 29%. Może w wolnym­ czasie jak mnie­ najdzie ochota­ porobię misję­ najemnicze. Do 100%­ długa droga hehe­ :> Daje ósemkę bo­ dobrze się grało­ tylko według mnie­ ciut za dużo tych­ podobnych misji­ pobocznych ale­ wkręcić się można.

8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones