PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611534}
7,0 3 262
oceny
7,0 10 1 3262
Just Cause 2
powrót do forum gry Just Cause 2

Świetna gra.

ocenił(a) grę na 8

Zagrywam się w tę grę. Mam 17% i gram już 25 godzin.
Ale ta gra nie jest dla wszystkich. Wielu ludzi może ona znudzić, bo rzeczywiście, świat jest ogromny, naprawdę, OGROMNY, wykonuje się podobne misje, fabuły praktycznie nie ma, i pokonanie czasami jakiejś odległości zajmuje nawet godzinę(zależy czy odrzutowcem, czy samochodem :D)

Ale mnie gra tak wciągnęła, że gram, gram, gram, i mnie nie nudzi. Wykonuje te same misje, rozwalam bazy, ratuje jakichś gości z łapsk komunistycznego wojska, ale po prostu to gra ma to coś.
Nigdy nie widziałem tak pięknej gry. Owszem, są gry które mają grafikę ładniejszą, np. Crysis.
Ale to FPS. A tak ogromnego świata z taką grafiką to jeszcze nie widziałem.
Widoki zapierają dech w piersiach, coś niesamowitego jak to wygląda, ja po prostu gram i podziwiam to wszystko.
Poza tym kocham gry sandboxowe więc musiało mi się Just Cause spodobać.
Można tu robić dosłownie wszystko.

Latać odrzutowcem, samolotem pasażerskim, helikopterami bojowymi czy cywilnymi, mnóstwem samochodów jeździć, motorami, skuterami, motorówkami i innymi łodziami, quadami, w sumie ponad 100 pojazdów.
Misje można wykonywać jak się tylko komu podoba, ale zawsze wszystko polega na jednym- ROZWALIĆ i siać chaos.

Niektórych jednak ogrom świata na pewno przytłoczy a fabuła znudzi.
Mnie jednak fascynuje ta gra. Dlatego daję 9./10.

Gram na Xboxie 360.

ocenił(a) grę na 10
Gooner250

Tak, wg mnie ta gra to geniusz ;D, trzeba jednak polubić tą specyficzność, bo w tej grze nie chodzi ani troche o realizm, trzeba usiąść, przygotować się na przełamanie wszelkich barier fizyki i tylko cieszyć się grą, bo narpawdę mozliwosci, grafika i muzyka są świetne. Tez posiadam tągrę na xbox 360, pamiętam jak grałem w Just Cause 1 na pierwszym xboxie, tez potrafiło wciągnąć, dlatego teraz jako fan serii planuję zakup jedynki. Just Cause'a polecam każdemu kto chce naprawdę swietnej zabawy!!

ocenił(a) grę na 6
Gooner250

Też tak myslałem na początku, lecz zmieniłem zdanie. Denerwuje mnie w grach ciągłe ożywianie sie przeciwnkiów. Wylatuja z każdej strony, chociaz, że ich tam nie było. Nie dla mnie ta gra. 6\10

Gooner250

Ta gra ma chyba najładniejszą grafikę ze wszystkich gier... dziwie się jeszcze czemu nowe gry nie mają takich grafik! kiedy pierwszy raz zagrałam (rownież x360) to było jedno wielkie WOW !! ale grafika i widoki w tej grze to wszystko... bo fabuła jest do kitu. Ogólnie chciałabym żeby z taką grafiką zrobili GTA V.. to było by zajebiste w kosmos!

użytkownik usunięty
Gooner250

Też gram na xbox 360 jestem dopiero na początku i przyznam gra jest naprawdę świetna

ocenił(a) grę na 10
Gooner250

Ja na liczniku mam już 30 godzin gry. Nie mogę się oderwać. Nie ma to jak powrót do domu z pracy i poszukiwania Black Boxów czy Hidden Skuls. Maksuję teraz wszystkie miasta i wioski na 100 %. Będzie to pierwsza gra od 10 lat którą chce mi się maksować na 100 % poprzednią był uwaga uwaga Spyro the Dragon 1 i Gran Turismo 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones