PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608722}
7,9 2 703
oceny
7,9 10 1 2703
Icewind Dale II
powrót do forum gry Icewind Dale II

To też klasyka

ocenił(a) grę na 10

tylko nie wiem, czy można nazwać ją Action RPG (patrz: opis gry powyżej). Oj, już któryś raz mi się dzisiaj zdaje, że te opisy wycinają skądś i wklejają ludzie, którzy nie zajmują się grami, tylko wycinaniem i wklejaniem opisów

ocenił(a) grę na 5
kalijugananda

Dokładnie, nie jest to żaden action RPG tylko klasyczny erpeg. już edytuje ten opis.

Aczkolwiek ja nie lubię tej gry. Za bardzo nastawiono się na walkę, za mało problemów do rozwiązania na spokojnie, bez użycia siły. To jest w ogóle problem całego "Icewind Dale". Idziesz i lejesz wszystko jak leci. Poza tym walki są dosyć trudne, kiepsko wyważone i jak dla mnie nudne.

"Baldur's Gate" to zdecydowanie lepsza bajeczka.

ocenił(a) grę na 5
Piotrek4

hmm, dziwne. Jest to opis dystrybutora. Dziwne, bo za cholerę nie nazwałbym "Icewind Dale" action RPG. Aczkolwiek walk jest całkiem sporo, ale to nie jest ani action, ani nawet klasyczny hack'n'slash.

Owszem, gra skupia się na walce i to nawet bardzo, ale biorąc pod uwagę mechanikę i konstrukcję rozgrywki to klasyczny RPG.

użytkownik usunięty
Piotrek4

Oba Icewindy to hack'n'slash wsadzone w mechanikę D&D, jaki sens porównywać to do Baldur's Gate? Fallout Tactics też nazwiesz klasycznym rpg? Ta sama mechanika i konstrukcja rozgrywki co dwa pierwsze Fallouty...

ocenił(a) grę na 9
kalijugananda

Jest wiele innych gier, które mają dużo zalet - to nie jest taka gra. To jest gra, która jest doskonałością w swoim gatunku.
Uwaga, ta gra wciąga. Stosować ostrożnie.

ocenił(a) grę na 6
kalijugananda

Lepiej tego ująć nie mogłeś, aż się na głos zaśmiałem. :D

ocenił(a) grę na 9
kalijugananda

Przecież tam jest wyraźnie napisane "opis dystrybutora gry".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones