PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620769}
7,6 188
ocen
7,6 10 1 188
I Have No Mouth, and I Must Scream
powrót do forum gry I Have No Mouth, and I Must Scream

Niewiele gier potrafi zaszokować fabułą. Tej grze to się udało. Naprawdę ciężko wytrzymać tak ciężki klimat.

ocenił(a) grę na 7
Movie_Crash_Man

Fakt, "dzisiaj by nie przeszło". Mało znana perełka.

ocenił(a) grę na 8
Greg_Ciezak

pod względem ciężaru fabularnego ta gra masakruje wszystkie gry jakie znam łącznie z silent hillem

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Racja. Ale sporo takich perełek fabularnych wśród klasyków jak np:
-Gabriel Knight 1993
-Betrayal at Krondor 1993
-Broken Sword 1996
-Final Fantasy VII 1997
-Blade Runner 1997
-Jedi Knight: Dark Forces II 1997
-Metal Gear Solid 1998
-Planescape Torment 1999
-The Longest Journey 1999
-System Shock 2 1999
-Deus Ex 2000
-Baldur's Gate II 2000
-No One Lives Forever 2000
-Metal Gear Solid II 2001
-Silent Hill 2 2001
-Mafia 2002 itd.
-Jedi Knight II: Jedi Outcast 2002
-Syberia 2002
-KOTOR 2003 + KOTOR II 2004
-Black Mirror 2003
-Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2004
-Pathologic 2005

Ale wiadomo, że 90% najlepszych fabuł mają cRPG i przygodówki, a może z 10% gry akcji.
Z nowszych gier Gray Matter 2010 i SOMA z 2015 mają intrygującą fabułę.
To samo Persona 5 2017 i Disco Elysium 2019.

Pillars of Eternity 2015  i Pillars of Eternity 2 również, ale mocno kopiują z Baldur's Gate 2, Planescape Torment i Neverwinter Nights 2- Maska zdrajcy.

Bioshock 1 i Dead Space 1 kopiowały z System Shock 2.
Ale trzeba przyznać, że Bioshock 1 + Bioshock Infinite + dodatki są też petardą fabularną.
Trylogia Mass Effect 1-3 czy Wiedźmin 1-3, The Last of Us 1 czy Red Dead Redemption 2 też dość ciekawe.

ocenił(a) grę na 8
returner

sporo gier znam sporo to ciekawe propozycje. jak dla mnie dracula przygodowka czy barrow hill to sa swietne gry fabularne ale ta tepa jatka jaka jest bioshock to zadna gra fabularna idziesz i rozwalasz lby w nieskonczonych respawnach.

Movie_Crash_Man

Wkrótce odpalę ;) Znalazłem ją w jakimś zestawieniu najlepszych klasycznych przygodówek i opis zaintrygował mnie niesamowicie.

Patty Diphusa

Co to za zestawienie. Masz może linka?

SyropZcysterny

http://www.gamingenthusiast.net/best-classic-adventure-games/

Movie_Crash_Man

No i odpaliłem. Szczerze mówiąc- srogo się zawiodłem. Na papierze koncept prezentował się wybornie, ale poległ przez naiwność scenariusza.

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

Co konkretnie masz na myśli? Aspekt etyki bohaterów i tego jak szybko się zmieniają?

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

bzdury piszesz gosciu. po co taka prowokacja skoro nawet oceny gier i filmow ukrywasz przed swiatem. ta gra zostala okrzyknieta za przelomowa dzieki wlasnie scenariuszowi i problemow ktore porusza. wspoltworzyl gre tworca opowiadania. pewnie zawiedziony ze gra to nie kolejna tepa rabanka w stylu bioshocka.

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

ciekawe czy ty masz na mysli papier przez opowiadanie na ktorym opiera sie gra czy raczej krotki opis gry. takich troli chowajacych oceny udajacych znawcow nie brakuje ale okazuje sie ze gdy odkrywaja oceny filmow gier przed swiatem okazuje sie ze gustują w gnoju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones