PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790297}
8,1 2 029
ocen
8,1 10 1 2029
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds
powrót do forum gry Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Jak zwykle poziom graficzny = BARDZO WYSOKI. Ale zabrakło tutaj efektu WOW, czyli większych zmian względem podstawki plus jakiś nowości.
W sumie to developer umiejętnie zmiksował razem pewne elementy, próbując zamaskować wtórność wątku fabularnego. Zabrakło mi też poprawy immersji, mamy mróz i chłód a widzimy tylko gesty bohaterki a po jej wyglądzie jest wszystko ok. A szkoda bo oszronione ubrania + twarz dawało by znak nam graczom, jak bardzo zimno jest w świecie gry. Przy okazji pokazano by w ten sposób pewien stopień immersji, czego brakowało w podstawce.
DLC nie jest słabe wnosi kilka większych zmian, ale bez szału.

https://www.youtube.com/watch?v=C8GyZ8VKiDo

ocenił(a) grę na 7
MaXXi

Może w cutscenkach tego nie było widać, ale Aloy często była zaszroniona/oblepiona śniegiem kiedy chodziłem po zaspach i wspominała o przenikajacym mrozie.. Może po jakiejś aktualizacji to dodali..
Niektórzy czepiaja się że Aloy ma np. Letni ubiór mimo mrozu, niestety to jest grą RPG gdzie mamy wybór ubiorów wedle upodobań, po prostu trzeba sobie pomóc w immersji i jak w życiu - jest mróz ubierasz się cieplej. Więc wybrać się trzeba do handlarza i kupić strój pasujący do aury. Ja miałem ten strój z podstawki co się sam regeneruje, raczej jest najlepszy w całej grze więc nie zmieniałem i nie przeszkadzało mi to. Ale z tego co pamiętam był tam chociaż długi rękaw :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones