PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608104}
5,7 1 476
ocen
5,7 10 1 1476
Homefront
powrót do forum gry Homefront

7/10

ocenił(a) grę na 7

Dorwałem w necie­ kilka fatalnych­ recenzji
(np. ta:http://www.youtube.com/watch?v=Eqctl016LAA i koleś mocno­ przesadza!) i omal­ nie zrezygnowałem z­ zakupu. Gra jest­ dobra (7/10), z­ początku może nużyć­ ale rozkręca się­ stopniowo i­ konkretnie.­ Złośliwi twierdzą,­ że to klon Call of­ Duty i ciężko się z­ tym nie zgodzić bo­ mamy tu wszystkie­ standardowe zabiegi­ typu obsługa­ działka na­ Hummerze, lot­ śmigłowcem, ostrzał­ powietrzny czy­ sterowanie­ Golliatem itp. Nie­ mniej jednak gra­ się dobrze ale­ należy nadmienić,­ że w wielu innych­ grach strzelało mi­ się o wiele lepiej.­ Optymalizacja­ taka średniawa -­ czasami klatki­ spadały mi w­ najmniej­ oczekiwanych­ momentach tzn.­ wtedy kiedy na­ zdrowy rozsądek nie­ potrzeba było dużej­ mocy obliczeniowej.­ Dziwne. Wszystko na­ maxa oprócz AA i­ filtrowania­ anizotropowego­ które oba ustawiłem­ na x2 i framerate­ oscylował w­ przedziale 33-42­ kl./s Jak lubisz­ CODy i inne­ nowowojenne FPSy­ bierz. Jeśli lubisz­ marudzić i jesteś­ bardzo wybredny -­ to odpuść sobie,­ żeby nie sapać jak­ ten typ z­ przytoczonej­ videorecenzji.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Gra jest dobra, ale oczekiwaliśmy czegoś naprawdę wybitnego. Wszystko wina rozdmuchanej kampanii reklamowej ;P Jedyne co mnie wkurza to DLC w postaci shootguna... Po cholere ja go kupowałem, jeśli na większości serwerów jest zakazany :(

ocenił(a) grę na 7
Tenenit

Ja w ogóle nie uznaje DLC i jeszcze żadnego w życiu nie kupiłem.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

A to duży błąd. Bo DLC bywają bardzo dobre.

ocenił(a) grę na 7
GTRcreative

A niech bywają bardzo dobre. Ja po prostu się nie godzę na taką politykę wydawniczą - cięcia gotowego produktu i sprzedawanie go później jako wycinki w postaci DLC. Kto chce niech kupuje. Ja nigdy tego nie zrobię.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Nikt ci nie karze kupować - zawsze można pobrać za friko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones