PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608444}

Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death
9,2 21 521
ocen
9,2 10 1 21521
Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

Naprawdę jestem fanem H3, ale dla mnie kuriozalne jest, że ta gra wraz z dodatkami zajmuje całe podium... O ile z pierwszym miejscem dla Odrodzenia Erathii mógłbym się zgodzić, to postawienie dodatków ponad wiele klasyków zakrawa na kpinę. Jedynym sensownym rozwiązaniem byłby podział rankingu na: ranking pełnych wersji gier i ranking niesamodzielnych dodatków, ale nie wydaje mi się, że Filmweb się na to zdecyduje.

ocenił(a) grę na 8
CreepingMaar

Gdyby był to facebook, to kliknął bym "Lubię to"
Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) grę na 8
CreepingMaar

Racja. Tak SoD jak i AB to dobre ddoatki, ale nie zasługują na tak wysokie miejsce.

ocenił(a) grę na 9
CreepingMaar

ja tam oceniam jako całość, dodatki owszem są nudniejsze ,szczególnie ten w kontekście kampani
ale narzędzie edycyjne jakie dochodzą w edytorze możliwości tworzenia map są naprawdę ogromne miejscami są lepsze i dokładniejsze niż w herosie 4* (polecam limes inferior(taka mapa) dla fanatyków i dziwnych typów którzy szukają bardzo trudnych map)

*w herosie 4 są za to skrypty ale podstawowych funkcji jak edycja bohaterów do kupienia w tawerenie dla specyficznego gracze jest niemożliwa, poziom surowców również jest nieedycyjny (kupki surowców na mapie)
Edit
ale brakuje trybu multiplayer (choć gameranger po części ostatnio rozwiązuje ten problem)

CreepingMaar

Zgadzam się, ale wydaje mi się że wszystkie powinny być w jednym tytule. Heroes 3 i koniec - a jaki dodatek czy podstawka to nieistotne bo to jedno i to samo arcydzieło. Podobnie diablo2+lod. Dodatek to dodatek, a nie osobna część gry ;)
Ale mimo wszystko podium zajęte przez heroesów mi nie przeszkadza bo ta gra na to zasługuje. Jest ponadczasowa i bije na głowę swoje sequele oraz innych rywali. Żadna gra nie wciąga na tak długo i do żadnej nie wraca się z chęcią po miesiącach przerwy. W żadna inną grę nie da się pociupać samotnie, ale także z kolegą, bratem, siostrą, żoną, dzieckiem, rodzicem....i to z wielką satysfakcją. Jest to idealny produkt rozrywkowy.

ocenił(a) grę na 10
CreepingMaar

Nawet gdyby rozbili grę + dodatki na części pierwsze i zapchali nimi pierwszą 10tkę to nie będę narzekał. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones