PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608444}

Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death
9,2 21 521
ocen
9,2 10 1 21521
Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

In The Wake Of Gods

ocenił(a) grę na 10

Na pewno fani Heroes III zapoznali się już z tym nieoficjalnym dodatkiem do gry. Ja także to zrobiłem, jednak pojawił się pewien błąd : podczas przechodzenia jakiegokolwiek scenariusza na WoGu gdzieś w końcowej fazie gry, cała aplikacja po prostu się wyłączała. Troszeczkę przeszkadzało mi to w grze ;). Oczywiście scenariusza juz nie mogłem dokończyć, bo gdy odpalałem ostatni AUTOSAVE i naciskałem KONIEC TURY sytuacja się powtarzała. Było to dwa lub trzy lata temu.
Pytanie mam następujące, czy ktoś z was gra lub w ostatnim czasie grał w ten dodatek i nie miał takich problemów ?

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

ja mam podobne problemy :)
tzn. zaczęło mi się to dziać jakoś ostatnio, wcześniej nie miałam z tym problemów...

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

i dla tego nie zapoznam się z nieoficjalnym dodatkiem... (chociaż mię kusi)

ocenił(a) grę na 10
rover4fun

U mnie to samo, odinstalowałem to, trudno...

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Ogólnie ten cały mod jakiś za przeproszeneim niedo.....ny jest. Mimo iż wielu twierdzi że to jakaś super modyfikacja, według mnie to jakaś niedoróbka obłożona w pazłotko i wychwalana na lewo i prawo.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Ponieważ stworzona została przez fanów tej gry, a nie przez studio

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Ja gram od wielu lat w In The Wake of Gods, no i bywa że gra się wykrzacza ( szczególnie na większych mapach), jednakże dużo zależy od skryptów które ustawiłeś jako aktywne i ich ilości. Skrypt że armia bohatera przyrasta codziennie o 7 % po pewnym czasie gry (około 2-3 miesiącach) powoduje że koniec kolejki trwa nieskonczoność (dosłownie). Jednakże pomijając niedoróbki to i tak bardzo potężny dodatek, dodający fajne jednostki, przydatne i całkowicie nieprzydatne "ficzery".

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

jesli ktos chce to mam tak zbalanoswane ustawienia wogowania ze gra mi sie nie wykrzacza. podminiasz tylko pliczek i grasz na moich opcjach.

Jak ktos chce chce to pmka do mnie albo na gg 858824 to wysle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones