PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607549}
8,5 16 831
ocen
8,5 10 1 16831
Heavy Rain
powrót do forum gry Heavy Rain
użytkownik usunięty
camelflo

nie wyjdzie bo to exclusive od sony

camelflo

może za 20 lat komp ze średniej półki będzie dawał radę emulować konsole obecnej generacji to sobie zagrasz

ThePrestige

ahahahhaha, dobre :D

Ej, ale tak na serio, to też to jest jedna z nielicznych gier, w które chciałbym zagrać. Obok tego "Gearsy II i III", "Red Dead Redemption". O "RDR" może się kiedyś pojawi, to na pozostałe tytuły nie ma szans. A już na pewno nie "Heavy Rain", które jest eksluzivem.

ThePrestige

O czym Ty gadasz człowieku. Fabuła ok ale Grafika średnia, wiele gier z PeCeta ją MIAŻDŻY. I pisz sobie co chcesz ale taka prawda...

Pulser_X

O czym Ty gadasz człowieku? Grafika jest średnia, ale żeby emulować konsolę potrzeba sprzętu o rząd mocniejszego. I pisz sobie, ale taka prawda.

Więc znajdź procesor który ma co najmniej 8 rdzeni zdolny emulować heterogoniczny układ cell z ps3. To jest obecnie niewykonalne na PC.

ThePrestige

Ale grę można napisać od podstaw na PC i będzie "ładniej" wyglądała. Pecet ma to do siebie że developerzy idą na łatwiznę nie dostosowywując dobrze kodu gry bo lepiej jest napisać w wymaganiach tech super kartę graf niż zająć się optymalizacją architektury gry. A poza tym PieC musi jeszcze dźwigać Windowsa. Konsola to (umówmy się) system zamknięty i twórcy starają się jak najbardziej dopasować gierkę pod możliwości maszyny (żeby było ładnie a zarazem płynnie). Nie zrozum mnie źle, sam mam 3 konsole starego poczciwego GaCka, DC i "Iksa36" i być może zakupię PS3 choćby dla paru fajnych exclusive'ów :)

Pulser_X

Słyszałeś może że Quantic Dream chce sportować tę grę na PC? Wydaje mi się, że jest studiem Sony i gra jest bardziej na jego prawach niż QD, które na PC wypuściło przecież rewelacyjnego "Fahrenheit"a (jak nie grałeś to polecam)
Windows to nie jest duże obciążenie, najgorzej jest z directx, którego trzeba uciągnąć, a sprawia, że gry na pc się odpalają, na kompatybilnym z nim sprzętem.
Jednak do jednego masz rację, grafika jest już przeciętna, ale i tak świetna z tak żałosnej dziś konfiguracji obecnej generacji,wprawdzie jedyne czego mi brakuje to rozdziałki full HD, a obecna grafika mogłaby zostać, najgorsze jest jednak to że następna generacja wcale nie musi zapewnić rozdzielczości 1080p.

ThePrestige

W Fahrenheit'a grałem, super gierka z ciekawą fabułą. Fajnie byłoby ujrzeć Heavy Rain'a na PCta, nawet bym się nie zastanawiał czy kupić :)

ocenił(a) grę na 10
ThePrestige

Tyle, że akurat Fahrenheit exclusivem nie był, skoro wypuścili go też na Xboxa.

nikike

Twój komentarz jest odpowiedzią na moją wypowiedź, więc gdzie napisałem, że Fahrenheit był exclusivem?

ocenił(a) grę na 10
ThePrestige

Na samym początku porównujesz Fahrenheita do Heavy Rain(czyli exclusive'a) i piszesz, że Fahrenheita QD wypuściło na PC. Ale dosłownie rzeczywiście nie napisałeś, że był exclusivem.

nikike

Napisałem to, ponieważ kolega pytał się o port na pc, więc nie widziałem powodu pisania, że gra wyszła również na ps2 i xbox'a, bo i tak mało osób ma teraz te platformy, a gra jest tania i chodzi nawet na kalkulatorze (sprawdzałem ;-) )

ocenił(a) grę na 10
ThePrestige

Nie powiedziałbym, że mało osób ma PS2 - sensu sprzedawać już nie ma, bo są tanie, do tego jest całkiem sporo fajnych gier, a poza tym to przecież najpopularniejsza konsola w historii.

camelflo

Jeśli lubisz grać mogę ci polecić żebyś kupił sobie PS3 to pograsz w Heavy Rain, Killzone 2 i 3, Uncharted 1 i 2 i wiele wiele innych świetnych gier

szymas93

Nie każdy ma tyle kasy, by kupić konsolę.

ocenił(a) grę na 10
kingman1

I co z tego? No to sobie nie pogra, nie uważasz?
Tak samo Ty możesz nie mieć pieniędzy na piwko żywiec porter - a i tak szczerze Ci je polecam, jest naprawdę dobre.

ocenił(a) grę na 10
camelflo

Gra jest niesamowita, byłabym gotowa specjalnie dla niej kupić PS3. <3 Szkoda, że na razie nie mam warunków. Pozostaje mi oglądanie gammeplayów.

Kateri

Ostatecznie można zagrać w Fahrenheit

ocenił(a) grę na 10
montezuma_wielki

Gra, dla której WARTO kupić PS3. Naprawdę, nie żartuję. Wziąć na raty, czy coś - jest więcej jak rewelacyjna. A na PS3 jest tyle exów w świetnej cenie (bo konsola ma już swoje lata), że przy okazji można, a nawet trzeba pograć i w nie. :)

ocenił(a) grę na 7
camelflo

https://twitter.com/quantic_dream/status/1129038800540250113?s=21

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones