PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767506}
7,6 2 505
ocen
7,6 10 1 2505
Gwint: Wiedźmińska gra karciana
powrót do forum gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Pobrałem dzisiaj betę wiedźmińskiej karcianki. Ku mojemu zaskoczeniu znalazłem dzisiaj w skrzynce maila od CDP RED. Odpaliłem od razu. Mimo, iż jest to beta, to i tak jest zajebista. Wciąga niesamowicie, ponadto dodano masę nowych kart i trików. Karcianka godna polecenia. Duży plus dla CDP RED za akceptowanie próśn o przyjęcie do oficjalnej bety gry

ocenił(a) grę na 9
Patrick_5

Gra jest genialna. Jak dla mnie to najlepsza karcianka, jaka jest na rynku. Niby jest to beta, gra nie jest jeszcze zbyt urozmaicona, brakuje wielu elementów, ale i tak cholernie wciąga. Ja już gram od ponad 2 tygodni i wciąż nie mam dość. :)

ocenił(a) grę na 9
qiks33

Zazdroszczę, ja wciąż wyczekuję klucza do zamkniętej bety ;( mimo iż zapisałam się zaraz od ogłoszenia bety.

ocenił(a) grę na 9
Salanderr

Ja tak samo zapisałem się zaraz po ogłoszeniu bety, więc nie wiem jak oni to robią, że jedni dostają klucz a inni nie... Dziwna sprawa. :|

ocenił(a) grę na 9
qiks33

No cóż najwidoczniej trzeba będzie poczekać na oficjalna primerę ;/ i od czasu do czasu poratować się gwintem w Wieśku :)

ocenił(a) grę na 10
Salanderr

podobno wszyscy, którzy zarejestrowali się do końca czerwca już zaproszenia zatrzymali (ja swoje otrzymałem 3 tygodnie temu)

qiks33

Ty chyba dobrej karcianki nie widziałeś... Gwint póki co jest mocno przereklamowany... (nie jestem fanem gry wiedźmin, tylko karcianek)

ocenił(a) grę na 9
magic_slayer

Jeśli nie jesteś fanem wiedźmińskiego uniwersum, to proste, że może ci się nie spodobać, tym bardziej, że nie kojarzysz większości postaci, które pojawiają się w grze. Ja grałem w wiele różnych karcianek i jedynie Gwint tak na prawdę mnie przekonał, i to tak, że często nie mogę się oderwać od gry. :) A przereklamowany to moim zdaniem jest na przykład Hearthstone, który akurat bardzo mi się nie podoba.

Patrick_5

sprawdzajcie folder ze spamem bo tam trafia zaproszenie :)

ocenił(a) grę na 9
RoyalDG

Widziałam że co niektórzy znjadowali klucze w zakładce spam. Ja ten folder zawsze czyściłam bez głębszego przyglądania się treści.
Możliwe że usunęłam wiadomość z kluczem xp

Salanderr

Spróbuj w wyszukiwarce na swojej poczcie wpisać "gwent" , może się jeszcze gdzieś odnajdzie mail ;)
tak poglądowo - ja zgłaszałem się do bety 28 lipca i zaproszenie wysłali 2 grudnia

Salanderr

Nie martw się ☺. Ja osobiście dostałem zaproszenie w zakładce oferty i myślę że prędzej znajdziesz je tam niż we wspomnianym wcześniej spamie. Życzę Ci powodzenia. Mam nadzieję że się dostaniesz do zamkniętej bety, a gdy już dostaniesz maila i zainstalujesz grę to niech miło Ci się gra, bo gwarantuję, że uczucia będą niezapomniane.

ocenił(a) grę na 9
Igor_Gula

Dziękuje za te miłe słowa..:)
Dzisiaj otrzymałam długo wyczekiwany klucz ^^. Wiadomość znajdowała się w zakładce "oferty", bardzo miła niespodzianka na Święta.

Patrick_5

Szkoda że początki są trudne

ocenił(a) grę na 9
michal_golebiewski_pl

Trzeba wiedzieć które karty tworzyć i gra bardzo szybko staje się łatwiejsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones