PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612782}
7,8 1 874
oceny
7,8 10 1 1874
Grand Theft Auto: Vice City Stories
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City Stories

Phil Collins!

użytkownik usunięty

Nie wiem jak wam, ale mnie najbardziej w "Vice City Stories" podobał się motyw z Philem i misje ochroniarskie dla niego. Jego występ w grze to świetny smaczek dla fanów muzyki pop-rock lat osiemdziesiątych. Do tego jeszcze wspaniały soundtrack i kilkanaście fantastycznych przebojów z "In the Air Tonight" na czele :D

użytkownik usunięty

Zdecydowanie się zgadzam! Misje z Collinsem to coś niesamowitego. W żadnym innym "GTA" nie pojawiła się postać z realnego świata.

ocenił(a) grę na 9

Soundtrack jest po prostu kapitalny. Emotion, The Wave, najlepsze radia;)

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Dodałbym jeszcze Flash FM :D

ocenił(a) grę na 9

A i owszem;) W ogóle muzyka lat 80tych to coś niesamowitego. Chwała Rockstar'owi za wyprodukowanie takich wspaniałych gier z akcjami w tak wspaniałej dekadzie i z tak wspaniałą muzyką:D

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Dokładnie tak! Szkoda, że teraz twórcy skupiają się wyłącznie na czasach współczesnych. Mnie o wiele bardziej spodobałby się powrót do lat osiemdziesiątych, ale niestety wszystkiego mieć nie można. Mimo wszystko cieszy mnie fakt, że nawet w tych nowszych częściach "GTA" pojawia się kilka świetnych piosenek z tamtego okresu.

ocenił(a) grę na 9

Również chętnie zobaczył bym nowe GTA w 80 latach. Stare VC zrobiło bardzo dobre wrażenie za odwzorowanie i atmosferę lat 80tych to jakie wrażenie musiałoby wywrzeć GTA również z akcją w tych latach z nowoczesną, szczegółową grafiką HD..Dobrze jest pomarzyć ;) No i szkoda że w nowych GTA nie ma już powiązań z postaciami z ery GTA III. Rozumiem wszystko musi iść do przodu i nie może wszystko się dziać w jednym kręgu osób ale jakieś połączenia personalne mogłyby pozostać. Z tego co wiem to jedyne takie powiązanie to jakiś muzyk z Love Fist w GTA V :)

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Wydaje mi się, że twórcy do samego Vice City jeszcze powrócą, jednak na pewno nie w latach osiemdziesiątych. Musieliby wtedy zrezygnować z komórek, internetu i innych bajerów dostępnych w nowszych częściach.

ocenił(a) grę na 9

Racja. Choć może po serii "teraźniejszych" części dla odmiany zrobią coś z akcją w przeszłości. Ale to już kwestia gdybań i przypuszczeń:)

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Byłoby miło :)

użytkownik usunięty

To napewno byla najprzyjemniejsza niespodzianka, moj ulubiony muzyk w mojej ulubionej grze, lepiej byc niemoze :)

ocenił(a) grę na 10

Moj ulubiony muzyk w mojej ulubionej grze, pomysl jaki ja jestem szczesliwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones