PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612782}
7,8 1 874
oceny
7,8 10 1 1874
Grand Theft Auto: Vice City Stories
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City Stories

Zastanawiam się czemu jeszcze nie ma tego GTA na pc?

ocenił(a) grę na 9
Rivolt

Nie ma i raczej już nie będzie (pomijam emulatory). A szkoda bo to bardzo dobra część. Dobra fabuła oraz poprawione misje dodatkowe. Przez brak wersji na PC ta część nie jest tak popularna jak SA czy VC choć wcale nie jest gorsza od tych części. Dla mnie VCS to ścisła czołówka serii GTA zdecydowanie lepsza od chociażby nowszej GTA IV.

ocenił(a) grę na 8
Zachodniak24

szkoda ze przynajmniej po polsku nie ma wydanej bo sam wszystkiego nie przetłumacze :)

ocenił(a) grę na 7
sadzik444

ja gram w polska wersje na psp

ocenił(a) grę na 8
Darado

na ps2 też bym spolszczył ale nie umiem zrobić obrazu iso na ps2

Zachodniak24

GTA IV to jest najlepsza część ze wszystkich

ocenił(a) grę na 9
Rivolt

Bo nie wydali :P

Biznes, panie. Exclusive to dla Sony karta przetargowa. Jakbyś był mega fanem a przy tym człowiekiem niestosującym piractwa, to żeby zagrać kupiłbyś PS2 (albo PS3 czy PS4 bo na nie też ta gra wyszła w formie cyfrowej) i Sony miałoby zysk. Tak w ogóle to początkowo miał to być selling point dla PSP i szczerze mówiąc był skuteczny, bo kupiłem je w 2006 właśnie dla VCS. Wydano to na PS2 i nowsze głównie dlatego, że wersja na PSP została strasznie spiracona... Tak czy inaczej nie martw się, w podobnej żałobie są nie tylko pecetowcy, ale i xboxowcy.

Prosta rada to emulator albo PS2 które kosztuje teraz mniej więcej tyle co krata piwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones