PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613771}

GT6

Gran Turismo 6
8,2 768
ocen
8,2 10 1 768
Gran Turismo 6
powrót do forum gry Gran Turismo 6

Tę grę można kupić w ciemno. Nie wyobrażam sobie grania w inne wyścigi...

kasztaneg

Taa... 1200 samochodów z czego 150 nissanów w różnych kolorach no i samochody podzielone na premium i standart oraz ta sama grafika. Jest na co czekać

Shadover

Widzę że mnie ominęły najświeższe informacje na temat GT6. Najlepiej tylko marudzić i czepiać się szczegółów. Poza tym Gran Turismo staje się czymś więcej niż tylko grą, począwszy od Akademii Gran Turismo o której wiele ludzi nie ma pojęcia.

kasztaneg

Co ma wspólnego Akademia Gran Turismo z oceną samej gry? Muszę się zgodzić z Shadoverem, GT6 graficznie prezentuje się bardzo słabo. Liczba samochodów robi wrażenie tylko na papierze bo faktycznie samych mazd RX8 mamy ze 20 wersji. Do tego dochodzą auta standard które wykonaniem przywołują na myśl 2005 rok i GT4. W sumie zapomniał bym o dźwiękach aut, które nijak mają się do ich realnych odpowiedników. Rzędówka, boxer czy Vka, każdy silnik brzmi tak samo. Ogólnie na plus można zaliczyć znacznie poprawiony model jazdy w stosunku do poprzedniej części.
P.S. w odpowiedzi na twoje stwierdzenie "Nie wyobrażam sobie grania w inne wyścigi..." muszę Tobie zaproponować Forzę Motorsport 3, 4 i 5. Możesz być miło zaskoczony ;)

ShotgunMesssiah

Szczególnie że wiele znajomych ucieka już od Xboxa ze względu na politykę microsoftu, a także modelu jazdy w GT6. Gran Turismo to jednak coś więcej niż gra komputerowa.

ShotgunMesssiah

Jeszcze nie oceniałem tej gry bo jeszcze jej nie kupiłem. 80 euro chcą za edycję kolekcjonerską a to trochę dużo jak na tę chwilę. Chodziło mi o to że seria Gran Turismo od momentu powstania ma w sobie jakąś magię, widać że tę grę tworzą prawdziwi miłośnicy motoryzacji. W Forzę grałem kilkakrotnie u znajomego ale tak na prawdę nie wiem co w tej grze jest lepszego niż w GT. Fanem XBoxa także nie jestem. A co do Akademii Gran Turismo, to fajnie że powstało takie coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones