PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607548}
6,2 391
ocen
6,2 10 1 391
Gorky Zero: Fabryka niewolników
powrót do forum gry Gorky Zero: Fabryka niewolników

Problem z dzwiękiem

użytkownik usunięty

o co z tym chodzi?otóż robi się coś takiego że dźwięk się zapętla i tnie w bardziej newralgicznych momentach(włączony alarm,krzyczący strażnicy,itp)tyle że nie zawsze się to robi,jeszli ktoś jest w stanie pomóc to prosze o jakieś rady,wskazówki co można z tym zrobić,
Z góry dzięki.

Prawdopodobnie masz wyłączone przyspieszenie sprzętowe dźwięku, wiesz co to jest ? Albo to z powodu tego że dźwięki są czytane z płyty i się zapętla zdarza się. Jeśli włączenie przyspieszenia sprzętowego nie pomoże to spróbój zrobić obraz swojej płytki z grą i z niej uruchamiaj grę. Mam nadzieję że wiesz o czym mówię.

użytkownik usunięty
crazy_race

szczerze nie mam pojęcia o czym mówisz(z reszta od czego mamy internet) xD ale zapomniałem dodać że pierwszy raz grałem na 10 letnim kompie i nie było problemów z dźwiękiem tylko występowały lagi nie przeszkadzające w graniu,z kolei problem z dźwiękiem jest na laptopie którego na razie nie mam jak tylko będę miał go z powrotem to sprawdzę czy twoja rada pomoże,mimo wszystko dzięki.

W takim razie na laptopie może być problem z dźwiekiem z powodu napędu. Nie wiem dlaczego, ale z jakiegoś powodu napędy DVD w laptopach "gryzą się" z płytkami CD. Albo nie czytają płytek albo jeśli płytka zostanie odczytana to nie tak jak powinna i stwarzają też inne problemy.

użytkownik usunięty
crazy_race

mnie to w tej grze rozwalało że pociski przelatywały przez ciała i nic nie robiły
próbowałem zabijać z ukrycia to się naoglądałem tych zjawisk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones