PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607510}
6,3 235
ocen
6,3 10 1 235
Gorky 02: Aurora Watching
powrót do forum gry Gorky 02: Aurora Watching

Nie rozumiem troszkę tych niskich ocen w Necie. Mnie się grało bardzo przyjemnie, grafika ładna jak na tamte czasy, fajne gadżety, przyjemna skradanka. Może to nie jest Splinter Cell, ale jest naprawdę nieźle :)

ocenił(a) grę na 8
butryk_2

Wszystko jest ok to fakt, ale gra nie zasługuję na wyższą średnią bo jest nie dopracowana. Prócz dobrej grafiki i elementów skradania reszta jest na średnim poziomie. Wliczając dźwięk, IQ, arsenał broni itp

Mayhem91

Dodajcie Gorky 17 bo to najlepsza część!

użytkownik usunięty
0wner2

Dla mnie to niepojęte jak można było dodać wszystkie części oprócz pierwszej i najlepszej :P Ale mam nadzieje, że niedługo się pojawi.

użytkownik usunięty
Mayhem91

tyle że w swoim czasie wyszedł patch poprawiający błędy,co do broni to co masz na myśli?że słabe,za mało ich czy co.

ocenił(a) grę na 8

Jest ich mało i celowanie jest zbyt fikcyjne i nie dopracowane

użytkownik usunięty
Mayhem91

ok,w końcu to skradanka więc raczej nie jest możliwe żeby było ich dużo jak chociaż by Serious Sam,co do celowania to zgadzam się ale z drugiej strony wymusza że tak powiem kombinowanie jak podejść wroga,przynajmniej ja to tak widze xD

Mayhem91

Przesada, na portalu poświęconym grom zbiera bardzo dobre recenzje i jest jedną z najlepszych polskich produkcji. Tutaj to się ludzie na grach nie znają :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones