PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605868}

God of War III Remastered

God of War III
8,5 10 142
oceny
8,5 10 1 10142
God of War III
powrót do forum gry God of War III

Trofea

użytkownik usunięty

Mam problem z pozyskaniem , niektórych trofeów w GoW3 , ukończyłem grę na poziomie ok 56 % z nich , po włączeniu gry ponownie mimo iż spełniałem wymagania by zdobyć dane osiągnięcie nie zalicza się go , gram w kostiumie zwykłego kratosa i zarówno na 2 sejwie w stroju przerażającego i tu drugie pytanie czy jest coś do zdobycia po przejściu gry w kostiumie dodatkowym gram na poziomie normalnym , używam przedmiotów zdobytych po pokonaniu bogów naramienniki herkulesa czy muszla posejdona , czy one mają wpływ na osiągniecie danego acziika jeśli są włączone . Prosiłbym o pomoc ludzi , którzy mogą coś doradzić , z góry dzięki :) ?

użytkownik usunięty

Po pierwsze panie kolego jakich trofeów brakuje ? po drugie z tego co mi wiadomo a jest to w grze napisane gdy używa się boskich artefaktów czy tam przedmiotów nie pamiętam jak się to zwie to trofea nie wpadają a za przejście gry w stroju przerażającego Kratosa nie ma nic ;) ja osobiście z platyna w tej grze problemu nie miałem i z tego co wiem to trofea zbugowane nie są wiec musisz coś robić źle że nie wpadają ;)

użytkownik usunięty

głupio to zabrzmi ale akurat dizisaj skapnąłem się ,że po włączeniu boskich przedmiotów trofea się automatycznie wyłączają , mam do zdobycia jeszcze przejście gry w trybie tytana , oślepienie 100 osob głową heliosa ( dałbym głowe że oślepiłem nią już z 300 osób :) ) przechodzę te gre juz chyba 3 raz , kopnąć 50 psów i ostatnie 2 z którymi mam problem 1000 kombo trafień za cholere nie wiem jak to nabić ( zakładam ,że na arenie walki nie działają trofea ) i jeden ukryty złoty z tego co wiem to jest przejście labiryntu bez zgonu tylko czy labirynt to te pare pomieszczeń przed spotkaniem z pandorą czy poprzednie etapy z walką ze skorpinem włącznie ? Z góry dzieki za pomoc

użytkownik usunięty

oślepienie to pikuś :P kopiąc te psy tam jest jedno miejsce gdzie wychodzi ich cala masa zabij kilka daj się zabić i powtarzaj aż nie wpadnie , 1000 combo jest trudne ja zrobiłem to fuksem bo mi się skorpion zlagował i bilem go a on stał bez ruchu :Ppolecam filmik http://www.youtube.com/watch?v=hqGc0t11WI4 tutaj jest jak to zrobić szybko i prosto labirynt to jest ta kostka po zabiciu skopiona jak ja złożysz wchodzisz do środka proponuje żebyś doszedł tam zrobił zapis przed i się bawił ja zrobiłem to na tytanie bo nie chciało mi się przechodzić jeszcze raz na łatwym ale na łatwy to jest banalne :) nie jestem pewny na 100% ale chyba po każdym elemencie jest save wiec możesz loadowac ale reki nie dam bo nie pamiętam po prostu nie możesz zginać wiec jak dojdziesz do labiryntu zrób osobny save i jak bedziesz go przechodzi rób jeszcze raz osobny i co kazy save zapisuj az o samego konca.

użytkownik usunięty

dzięki wielkie za pomoc :) ! z tymi psami niezły patent tylko strasznie żmudny

użytkownik usunięty

no niestety :P ale jakoś trzeba sobie radzić w GoW vol. II była jeszcze żmudniejsze :P był trzeba pokonać 50 satyr rozrywając je :P ale platyna już jest w GoW vol. II i trzeba muszę je sprzedać bo i tak nie gram :P a co do oślepiania to możliwe że ci nie zaliczyło bo to oślepienie polega na tym że trzeba na maxa napełniać moc i ekran musi się zrobić żółty jak oślepiasz ;)

użytkownik usunięty

jakbyś jeszcze potrzebował nie tylko w GoW pomocy pisz śmiało :P

użytkownik usunięty

w gow 2 mam zrobione tyle co w gow 3 w sensie procentowym , pozostało mi jedynie znależć skrzynie i urny oraz te satyry przez ciebie wspomniane , no i oczywiście max all weapon . dzięki jeszcze raz :)

użytkownik usunięty

ale GoW Vol.II mam na myśli wersje HD z PSP czyli Ducha Sparty i god of war chains of olympus

użytkownik usunięty

aha spoko te też przeszedłem , jedynie ich nie kupiłem pożyczyłem od kumpla nie podobają mi się tak bardzo jak GoWy od Santa Monica , satyry w Chainsach a szczególnie w pałacu persefony to była udręka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones