PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615805}
8,8 154
oceny
8,8 10 1 154

Freespace 2
powrót do forum gry Freespace 2

Wspaniała gra!

ocenił(a) grę na 9

Jeśli coś może oddawać znaczenie słowa "epicka" to właśnie ta gra. Niesamowity klimat, muzyka, famuła, nie jestem w stanie znaleźć żadnej wady w tej grze. Aż żal mnie ogarnia że firma która ją zrobiła niedługo później zbankrutowała. Pamiętam jak chcąc się ratować wycenili Freespace 2 za 19.90zł. Ja dałbym za nią nawet 200zł. W przeciwieństwie do większości przereklamowanych gier które się pojawiają w ostatnich latach, Freespace 2 jest wart każdej ceny.

tsw90

az sobie chyba musze zagrac mialem jakas wersje trailowa ze konczylo sie na colossus czy cos takiego. Wiem, ze strasznie trudna w obsludze byla bo potrzeba byla sterowac milionem rzeczy na raz :d

Zetnakatel

Troszkę klawiszy jest ale zacznij od fs1 a potem 2 część :) Tak dla fabuły i dopiero Cię gra wciągnie :D Naprawdę polecam !

Psantic

Grałem teraz w dwójkę, odświeżyłem. przeszedłem z 12 misji. Muszę przyznać, że jak na 1999r to grafika jest wspaniała. Można czerpać przyjemność z oprawy graficznej w 2012 roku. A co do samej grywalności to już jednak nie to co kiedyś.. ostatnio grałem w to w czerwcu 2006 roku. Czyli ponad 6 lat temu i grajac wtedy w to człowiek był bardziej podeksyctowany ta gra, a teraz bez jakiś większych emocji, ogólnie teraz mnie jakoś nie wciagnęło zbytnio.

ocenił(a) grę na 9
Zetnakatel

Poszukaj wersji Freespace Open (gra ma otwarty kod źródłowy, przez co amatorscy programiści wciąż podnoszą grę do dzisiejszych standardów graficznych) tworzone są też nowe, nieoficjalne kampanie, niektóre w pełni udźwiękowione aktorsko, dłuższe i ciekawsze od oryginalnych! Ze swojej strony polecam Derelict i Blue Planet (http://www.youtube.com/watch?v=1Ta-71BcBbo)

ocenił(a) grę na 10
Zetnakatel

Ustaw sobie trudność gry na najwyższą - wtedy nie powiesz ze jest bez emocji, zwlaszcza jak bedziesz sam przeciw 20 jednostkom wroga. A do freespace 2 jest mozliwosc update grafiki (freespace open) do wspolczesnych standardów jak i dodania niewyobrażalnej ilosci nowych misji.

użytkownik usunięty
Floyt

to warto w to dzisiaj zagrać czy już się spóźniłem?

Ja gram właśnie we Freespace 1 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones