PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611377}
7,6 2 411
ocen
7,6 10 1 2411
FlatOut 2
powrót do forum gry FlatOut 2

Dla mnie najlepszy był Rise Against - Give it all...

użytkownik usunięty
b0gaty

Utwory muzyczne to bez wątpienia duży plus tej gry. Mnie najnardziej podoba się kawałek Fall Out Boy "7 Minutes In Heaven'. Niezłe są też oba utwory Wolfmother. Ciekawym utoworem jest też "Symphony of Destruction" zespołu Megadeth. Poza tym do gustu przypadły mi: "Demon Speeding" (Rob Zombie) i "Man Or Animal" (Audioslave).

użytkownik usunięty

"Give It All" też jest spoko:)

ocenił(a) grę na 9

Wymieniłeś właściwie wszystkie kawalki jakie i mi przypadły do gustu, chociaż cały soundtrack jest świetny....

użytkownik usunięty
b0gaty

Wymieniłaś, jestem graczem-kobietą:)

ocenił(a) grę na 9

Za pomyłke przepraszam, nie sprawdzilem twojego profilu... kobieta-gracz dla ktorej granie nie ogranicza sie tylko do simsow to w moim otoczeniu nadal rzadkość, dlatego gratuluje świetnego gustu zarowno muzycznego jak i growego...

użytkownik usunięty
b0gaty

Dzięki i nawzajem. Wiem, że kobiety o wiele rzadziej interesują się grami (w każdym bądź razie, nie moje koleżanki, które czasem trochę się dziwią moim hobby). Generalnie, nie gram w wyścigi (w simsy zresztą też nie), ale FlatOut jest wyjątkiem. Pozostałe ścigałki, takie jak NFS lub Test Drive, są dla mnie trochę za trudne, to znaczy nie ogarniam ich (za dużo tam tego "wszystkiego" jak dla mnie).

b0gaty

cała seria flatout ma wyśmienity soundtrack. jest to pierwsza seria gier wyścigowych, która nie kaleczy moich uszu. Nie ma sensu żebym wypisywał ulubione kawałki z gry, bo mógłbym wszystkie wypisać :D

b0gaty

Połowę tytułów musiałbym tu wpisać, bo trudno mi się zdecydować ;)

MINTOR1994

Bez wątpienia mój najlepszy utwór to Yellowcard - Breathing ;).

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

Wszystkie utwory były mega, najbardziej przypadło mi
Yellowcard- Breathing
utowru Audioslave, Zebrahead, Alkaline Trio
Rise Against
i chyba najlepsze Underoath- Reinventing Your Exit
a gra 10/10

ocenił(a) grę na 10
ProSzymOn

Don't listen to the radio.

ocenił(a) grę na 10
b0gaty

Wszystkie piosenki są super ale wymienię 4 piosenki które wpadły mi najbardziej w ucho :D

Audioslave - Man or Animal

The Chelsea Smiles - Nowhere Ride

Supergrass - Richard III

Wolfmother - Pyramid



ocenił(a) grę na 8
metalhead666PL

Fall Out Boy "7 Minutes In Heaven

ocenił(a) grę na 10
b0gaty

Megadeth - Symphony of Destruction

oraz

Alkaline Trio - Mercy Me

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones