PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607099}

Final Fantasy VII

Fainaru fantajî VII
8,9 4 439
ocen
8,9 10 1 4439
Final Fantasy VII
powrót do forum gry Final Fantasy VII

Mam PS1 od 13 lat i nie zagościła na niej żadna gra z serii. Dawniej nie ogarniałem tego (raz byłem blisko kupienia, "ale"... ), teraz jest już "trochę" za późno. Chyba do końca życia zostanę heretykiem :(

One_and_Damned

Nigdy nie jest za późno. Dobre gry się nie starzeją.

One_and_Damned

Jeśli nie przeszkadza Ci grafika sprzed ponad 10 lat, to na pewno nie jest za późno. Ja gram teraz w siódemkę, po raz pierwszy od premiery:) i nadal mi się podoba.

shizonek

Dobra, tylko skąd ją dostać xD Jeszcze 5-6 lat temu gdzies ją widziałem, a teraz nigdzie gier na PS1 nie znajdziesz ;(

A co do grafiki - ja patrzę na styl, a nie jakość techniczną. I wciąż gram w Crasha Bandicoot 2/3 i Tekkena 3 ;D

One_and_Damned

Myślę, że w internecie gdzieś się da kupić.

One_and_Damned

Bywają na znanym portalu aukcyjnym;) - ale przeważnie ceny są z kosmosu. Widziałam nieraz FF7 za 2-3 stówki o_O

One_and_Damned

można kupić w PSstore i grać na PS3 (ze starą grafiką). To samo tyczy się VIII i IX. Albo popytać znajomych :)

One_and_Damned

http://allegro.pl/final-fantasy-vii-stan-idealny-i1866606777.html

One_and_Damned

Gry na PSX znajdziesz bez problemu, ale musisz skorzystać z Allegro bądź Ebaya. I na pewno nie kosztują 200-300zł. Chyba, że są to wydania premierowe, absolutnie nowe kolekcjonerskie sztuki, choć i tak nadal wątpię aby osiągały cenę 200zł (jak już to b. rzadko, jak się trafi 2 napaleńców)! Final Fantasy VII dostaniesz bez problemu już za 50zł w przyzwoitym stanie, a czasem nawet i taniej. Wszystko zależy od stanu zachowania i wiarygodności sprzedawcy. Chyba lepiej kupić od prywatnej osoby aniżeli od sklepu, gdyż z moich obserwacji wynika, że sklepy wystawiają gry za znacznie wyższe kwoty niż zwykli użytkownicy (czasem nawet za kosmiczne kwoty a stan np. tylko dobry), a i tak nie masz pewności czy stan jest zgodny z opisem. Warto też sprawdzić jaką średnią ocenę ma sprzedawca za zgodność z opisem. Poniżej 4.9 bym nie kupował, a już na pewno jak ma mniej niż 4.8!

ocenił(a) grę na 9
One_and_Damned

polecam również hakerską wersję gry (kopię), która została kompletnie spolszczona. Możną ją uruchomić zaówno na emulatorze jak i na zmodowanym PSX

ocenił(a) grę na 10
djadamus

są też wersje z poziomem trudności dla totalnych oszołomów :) . "Piractwo" ma też dobre strony hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones