PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037276}
8,7 101
ocen
8,7 10 1 101
Final Fantasy VII Rebirth
powrót do forum gry Final Fantasy VII Rebirth

Najwiekszy zawód 2024 roku. Po genialnej pierwszej części remake'u dostajemy tą poczwarkę.

Wygląda pięknie- owszem, ale jest to tylko ładne opakowanie z bardzo średnią zawartością.

Może wymienię co mnie doprowadzało do szału

-wszystkie sekcje "slow walk" za każdym razem jak postać mi zwalniała i musiałem dreptać minute do miejsca do którego bym dobiegł w 5 sekund dostawałem białej gorączki. Czy mozemy juz wszyscy zgodnie stwierdzić że slow walk w grach jest po prostu zlym designem?Błagam.

-bezmózgie zadania na otwartej mapie na zasadzie kopiuj/wklej co mapkę- widać że developerzy poszli na ilość a nie na jakość zadań.

-sekcja caith sitha to najgorsze doświadczenie jakie kiedykolwiek przeżyłem jako gracz w całym moim życiu, developerzy z jakiegoś powodu po prostu zemscili się na graczach

-Sama postac caith sitha i jej interpretacja to dno totalne

-zmuszanie graczy do grania postaciami wybranymi przez gre wtf!?

-większość minigier to irytujące mechaniki ktore mają na celu sprawdzić jak dużo jesteś w stanie znieść zanim rozwalisz pada o telewizor.

-pod koniec gry następuje nagły wzrost poziomu trudności niektórych bossow bez żadnego powodu i ostrzeżenia. Chodzi glownie o Gimmick bossów- po co, square? Po co?

-zakończenie gry i reinterpretacja jednego z najwspanialszych momentów w historii gier komputerowych czyli Śmierć Aerith... tu zostało to zmieniane z dramatycznego momentu na moment akcji i 17 walk z bossami...

To chyba tyle choc pewnie jakbym sie zastanowił to mógłbym tak wymieniać bez końca.


Do oryginału to to ma 100 lat świetlnych...

Przykro bo wierzyłem że to będzie petarda

Ocena 7 to i tak zawyżona ocena bom fanem :)



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones