PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611504}
7,5 417
ocen
7,5 10 1 417

Fight Night Round 3
powrót do forum gry Fight Night Round 3

Dobra gra - 7/10

ocenił(a) grę na 8

Mam na PS2. Możliwości nie jest dużo, ale uwielbiam tą serie gier i polecam każdemu. Świetny tryb walki (nie sztywny), krew, i dobrze rozbudowana kariera sprawią, że trójka mimo tego, iż ma pewne wady (mało prawdziwych bokserów, zbyt silne haymaker'y, niekontrolowane "two shots comos", i na mojej starszej konsoli średnią grafikę), to ogólnie i tak jest lepsza niż którakolwiek FIFA (z gier EA sports). ;)

użytkownik usunięty
Juby_

Również ma ją na PS2, trochę żałuje nie ma w niej Mike Tysona, ale za to jest Pacquiao - chodziarz trochę wychudzony ale jest ! W tej grze mamy do dyspozycji edytor za pomocą niego można stworzyć nowego boksera. Ja mam taki dodanych bokserów jak: Gołota, Włodarczyk, Marquez, V. Kliczko, Adamek, Haye, Mosley i Mayweather.
Polecam

ocenił(a) grę na 8

Też ma całą galerię stworzonych przez siebie zawodników (Tayson, Kliczki, Lewis, Louis, Marciano, Foreman, Haye, Adamek...), ale ze względu na to, że im więcej gram w tą gre tym bardziej dostrzegam w niej całą masę błędów i niedorobień i coraz bardziej mnie denerwuje, dlatego zmniejszam jej ocenę na 6. :P

użytkownik usunięty
Juby_

A mógłbyś wrzuci ich na YouTube żebym sobie ich podkradł
Ja kiedyś wzuciem Shane Mosley - taki sobie mi wyszedł http://www.youtube.com/watch?v=qB0_EyuOipM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones