PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608247}

Far Cry Classic

Far Cry
7,6 9 000
ocen
7,6 10 1 9000
Far Cry
powrót do forum gry Far Cry

8/10 - AI na medal

ocenił(a) grę na 8

Mało kto wspomina o jednej bardzo ważnej zalecie Far Crya a mianowicie sztucznej inteligencji. Nie spotkałem się w jakiejkolwiek innej w grze z sytuacją żeby AI dorównywało temu z FC. Przeciwnicy zmieniają swoje położenie i potrafią zachodzić nas od tyłu. To na prawdę ewenement w świecie FPSów. W dniu premiery z niewiadomych przyczyn nie ukończyłem gry. Powróciłem do niej po kilku latach i stwierdzam, że tak mocno się nie zestarzała. Ba, uważam nawet, że roślinność, akwen wodny dalej robi wrażenie. Poza tym grafika to tylko dodatek. W tej grze przejmuje pałeczkę gameplay.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

jak dla mnie to nadal najlepsza odsłona Far Cry, jeden z najlepszych FPS w historii, po prostu czysta rozrywka. Far cry 3 ma za dużo tego rozwijania postaci, które mi osobiście nie przypadło do gustu, choć jest w modzie. No i za dużo zaczęli naśladować GTA.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Brygada E5: New Jagged Union. To nie żart. O tyle trudniej, że to taktyczna. AI rewelacyjne.

użytkownik usunięty
STAMiNA

F.E.A.R. z 2005r. jak dla mnie ma lepsze AI.

Lepsze od Ciebie :)

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Owszem, AI ok, ale czasem jednak potrafią się zabijać nawzajem. :D

ocenił(a) grę na 10
carlosss00

No potrafią xD ale to jeszcze zależy od poziomu.Na najwyższym Al mają taką celność i wyczucie że przejść grę to tylko na uciekaniu :D bo jeśli chce się podziwiać grafikę i fabułę to nie na tym poziomie ^^

Kalenz

Gram na najłatwiejszym bo dla mnie to tylko zabicie nudy. :D

ocenił(a) grę na 10
Kalenz

Ja raz przeszedłem na Najwyższym :P Łatwo nie było XD Pamiętam , że wtedy długo się męczyłem ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones