PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 054
oceny
7,7 10 1 10054
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

Kupiłem 2 egzemplarze gry z bratem licząc, że miło spędzimy czas przy wspólnym jej przechodzeniu. Dość szybko okazało się jednak, że tak fajnie to nie jest, gdyż nie da się wykonywać misji fabularnych w trybie kooperacji, co bardzo smuci i przez co potencjał gry nie jest w pełni wykorzystany. Zastanawia mnie tylko, czemu twórcy zabrali tę opcję graczom.

ocenił(a) grę na 8
GolecWTF

we dwóch możecie walczyć w dodatek Ucieczka z więzienia Durgesh, ścieram się z nim w pojedynke :)

ocenił(a) grę na 7
GolecWTF

Technicznie rzecz biorąc, aż do DLC nie było możliwości wykonywania misji fabularnych wspólnie. Stąd też nie możesz powiedzieć, że go zabrali. Nigdy go nie było. Tryb kooperacji to praktycznie tryb multiplayer do wykonywania mniejszych, pobocznych misji.
Dopiero wyżej wspomniany DLC dawał możliwość pełnej kooperacji w kampanii, ale też pozostawiał nieco do życzenia. Podstawowy błąd widoczny w grze to fakt, że dołączający gracz potrafił stracić wszelkie bronie i dodatki, a w zamian pojawiały mu się rzeczy hosta gry. Niestety też podobny problem dotknął FC5, który już oferuje pełną kooperację. Nadal jednak gracz dołączający nie odblokowuje nowych broni, co wydaje się po prostu głupie. Co prawda mogę mu wyrzucić na ziemię broń, którą sam odblokowałem, jednak znowu nie może jej modyfikować wedle uznania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones