PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761862}
7,4 3 763
oceny
7,4 10 1 3763
FIFA 17
powrót do forum gry FIFA 17

Nieważne jakie są zmiany... mogą nawet zmieniać silnik, a i tak błędy pozostają te same. Dalej podania są takie jakie gra sobie życzy i do tego do kogo gra sobie życzy. Podanie do nogi czasami jest podaniem na dobieg i odwrotnie, gracz nie ma na to wpływu. Tak samo do kogo pójdzie podanie. Nieraz leciutkie wciśnięcie przycisku spowodowało, że podanie poszło do gracza po drugiej stronie boiska, zamiast do najbliższego. Wciąż zawodnicy stoją i czekają na piłkę gdy idzie do nich podanie zamiast zrobić dwa kroki i ją przejąć przed przeciwnikiem. Dalej są mecze, których nie da się wygrać, dalej AI chamsko oszukuje, a nasi zawodnicy nagle zapominają jak się strzela.

Co do nowego trybu jest on po prostu popsuty i pokazuje, że głębsze pojmowanie piłki jest dla programistów zbyt skomplikowane. Po pierwsze nie istnieją dla nich inni piłkarze niż ofensywni. Zawsze chciałem grać bocznym obrońcą, oczywiście nie da się. Wybrałem więc środkowego pomocnika i co? I tak gram jako napastnik... W zespole gdzie jest Harry Kane, więc jest dobry napastnik! Po co więc wybierałem pozycję jak znowu gra wie lepiej ode mnie? Oceniani jesteśmy w zasadzie tylko z asyst i goli, ewentualnie podań i co mnie pozytywnie zaskoczyło stwarzanych szans. Niemniej jednak dalej programiści nie wiedzą, że gole i sytuacje to nie jedyne co liczy się w piłce... Można grać całą drużyną lub tylko Hunterem. Ten pierwszy sposób jest bez sensu, bo to w końcu tylko Hunter jest oceniany, a drugi jest okropnie nudny bo AI to debile i jedyny konkretny sposób na wygraną to samemu strzelać gole i stwarzać sytuacje. Nikt Ci nie pomoże, według panów z EA piłka nożna to sport indywidualny...

Jak co roku dodano jedną pierdółkę, która i tak nic nie daje wielkiego a cała masa błędów została.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones