PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608876}

EU 2

Europa Universalis II
8,3 1 850
ocen
8,3 10 1 1850

Europa Universalis II
powrót do forum gry Europa Universalis II

Zagrajcie z modem!!!!

ocenił(a) grę na 9

Podstawowa Europa Universalis 2 jest prościutka i banalna, dopiero z modem mymap gra nabiera realizmu i rozmachu. W podstawowym EU 2 nawet zaczynając grę państwem składającym się z jednej prowincji można było bez trudu w ciągu 100 -200 lat zbudować swiatowe imperium. W modzie nawet gra mocarstwami idzie jak po grudzie a gracz wreszcie widzi dlaczego rozmaici historyczni władcy nie osiągali tego co z naszego dzisiejszego punktu widzenia wydaje siię oczywiste.

ocenił(a) grę na 9
zarptak

Zgadzam się i polecam ów mod, choćby ze względu na jakość mapy!

ocenił(a) grę na 9
djzatorze

Mam problem z tym modem. Od dawna nie grałem w EU II i chciałem sprawdzić jak się to je z tym Mymap. Niestety gra nie widzi moda. Wgrywałem go parę razy na wersję 1.07 i 1.09, ale nic z tego. Po prostu załącza się zwykła wersja. Pliki wypakowałem do głównego folderu z grą (sama gra chodzi bez zarzutu na Windows 7). Byłbym wdzięczny za udzielenie jakiejś wskazówki.

ocenił(a) grę na 9
kaioken26

Na 1.09 pamiętam mi działało, ale miałem raz problem przez to, że plik miał jakiś defekt. Pobrałem z innego źródła i zadziałało:) Może coś źle robisz.
1. Instalacja EU II.
2. Instalacja Patcha 1.09.
3. Pobranie i wypakowanie MyMap do folderu gry.
4. Uruchomienie pliku MyMAP.bat z folderu MyMAP.
Mi tak to działało:)

ocenił(a) grę na 9
djzatorze

Zrobiłem tak jak kazałeś i teraz działa. Dziękuję!

ocenił(a) grę na 9
zarptak

polecam Quendi Poland Mod. Świetny mod który uatrakcyjnia rozgrywkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones