PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619186}
7,8 3 856
ocen
7,8 10 1 3856
Euro Truck Simulator 2
powrót do forum gry Euro Truck Simulator 2

czy jest szansa że jakaś podobna gierka wyjdzie na konsole najlepiej xbox360?

ocenił(a) grę na 10
Damian56

Nie ma szans niestety. Takie gry kupuje mniej osób, a jak wiadomo gry na konsolach są droższe, więc mniejsza jest szansa, że ktoś będzie chciał wydać sporo kasy na grę w której jeździ się tirem. Twórcy pewnie się boją, że koszty produkcji na PS3 i X360 nie zwróciłby się im. Drugim faktem jest to, że tej gry nie robi jakieś wielkie i potężne studio, od zawsze wydawali swoje gry na PC i raczej nie chcą wyrzucać kasy w błoto kupując licencję na konsolę posiadając grę trafiającą w dość niszową grupę graczy. Głównym powodem jak już pewnie zauważyłeś jest zysk, a właściwie jego brak. Na konsolach pady mają mniej przycisków, a to znaczy, że w pewnych aspektach grę trzeba by było uprościć, czy przemodelować aby dało się w to normalnie grać. Wiele skomplikowanych gier, gdzie potrzebne jest wiele przycisków nie wychodzi na konsole. Przykładem jest Arma. W symulatory gra się dużo trudniej na konsolach po prostu. Pomimo że sam gram w ets na padzie, i jest wg mnie o wiele lepiej, to kilka ważnych rzeczy muszę kontrolować na klawiaturze.
Myślę że to główne powody, dlaczego ETS nie wychodzi na konsole, te logiczne oczywiście. Bo z tych naciąganych przychodzi mi do głowy to, że jest to exclusive na PC (co w pewnym stopniu jest prawdą).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones