PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609472}
7,5 998
ocen
7,5 10 1 998
Enslaved: Odyssey to the West
powrót do forum gry Enslaved: Odyssey to the West

Niestety Enslaved ma masę błędów, bugów i złych rozwiązań. To co mi się niepodoba
najbardziej to kamera. W czasie walki usilnie stara się pokazywać wszystko tylko nie to czego
potrzebujemy. Po drugie nie wejdziemy nigdzie sami, możemy wejść i wskoczyć w miejsca w
które wejść pozwolili nam twórcy. Nie ma za bardzo zwykłego skakania, prawie nie da się spaść
w przepaść... Postać skacze na jakąś platforme tylko tam gdzie twórcy to zaprogramowali, gracz
ma zero wolności. Jednak najgorsze są bugi. Nasza postać może się zablokować na byle czym,
wchodzić w ścianę itd. oczywiście nasza towarzyszka też czasami z zapałem biegnie w ścianę
zamiast ruszyć tam gdzie powinna. Najgorszy był jednak błąd, który uniemożliwił mi ukończenie
gry! W jednym momencie pojawia się przeciwnik, który niszczy mur i owszem u mnie przeciwnik
się pojawił, ale muru nie zniszczył, do tego przez chwilę był niewidzialny (a nie powinien być),
więc przez dobrą minutę zastanawiałem się co się dzieje i dlaczego otrzymuje obrażenia. Po
pokonaniu go powinienem przejść przez dziure w murze, ale nie mogę... Genialnie! Kupiłem
legalnie gre na steamie, a nie da się jej ukończyć... pierwszy raz mi się zdarzył aż taki błąd. Nie
polecam tego tytułu.

ocenił(a) grę na 8

Użytkownik co prawda jest usunięty, ale w razie jakby ktoś zobaczył ten wpis, ten błąd z murem da się łatwo naprawić zmieniając ustawienia graficzne na najwyższe. Dzięki temu też przy minach i mechach pojawiają się obręcze, które pokazują, jak blisko musimy podejść, żeby wybuchły / włączyły się. Nie ma za co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones