PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608243}
8,5 2 136
ocen
8,5 10 1 2136
Dungeon Keeper
powrót do forum gry Dungeon Keeper

10/10 Gra legenda

ocenił(a) grę na 10

Szczytowe osiągnięcie Peter'a Molyneux. Gra pełna humoru, niesamowicie klimatyczna i grywalna. Russel Shaw ten od soundtracka też dał czadu.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Podpisuje się pod tym, świetna gierka :D pamiętam jak mój brat dostał tą grę na urodziny i zacząłem w nią pykać bo jemu nie wydawała się zbyt ciekawa... to bylo z 12 lat temu... hoho.

ocenił(a) grę na 9
Xedrios

Wie ktoś jak ją uruchomić na Windowsie 7?

ocenił(a) grę na 10
soniapranschke

http://www.google.pl/search?q=dungeon+keeper+on+windows+7&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t &rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

ocenił(a) grę na 10
soniapranschke

keeperfx daje rade

ocenił(a) grę na 10
soniapranschke

Ja odpaliłem "Dungeon Keeper Gold" według tego tutoriala: http://www.youtube.com/watch?v=Sp9_SwQ61sI
Gram właśnie w Deeper Dungeons. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

wysmakowana graficznie, z jajem! świetna.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Miłe mam wspomnienia z grą.

STAMiNA

dziwi mnie to, że taka niska pozycja, w sumie to tylko prawdziwi wyjadacze pamietają takie tytuły. od czasu do czasu odpalam sobie na windowsie xp . 10/10 bez wątpienia

ocenił(a) grę na 10
MALKO

hmmmm masakra przypomniaja mi sie czasy jak jezdzilem do kuzyna zeby grac w ta wspaniala gre :) absolutny klasyk pokroju baldurs gate i herosow :)

MALKO

Mnie nie dziwi. Jakiś jełop na listę platform wpisał mobile, a dungeon keeper stary i nowy to nie to samo.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

zajebista gra, trzeba jej przyznać, że jedna z najlepszych gierek swoich czasów. ileż to miłych godzin spędziłem przy tej gierce

ocenił(a) grę na 10
kudlaty1125

ileż to czasu nadal się spędza przy tej grze :D uwielbiam! zdecydowanie jedna z moich ulubionych :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

I powiedzcie kto dzisiaj zrobi taką gierkę? Teraz to wszystko w grafikę ładują i efekt jest taki, że niby toto ładnie wygląda, ale po paru godzinach wieje nudą i zbiera się na torsje. A skandal jest, że ta gierka nie chce chodzić na Viscie...

evilkorniszon

Ja ja na vicie uruchomile i przeszedlem! ;)

_guchy_

Sorry chodzilo mi o DK2...

użytkownik usunięty
STAMiNA

Bezapelacyjnie jedna z moich ukochanych gier. Do dzisiaj pogrywam :) POLECAM !

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

wyszedł fanowski pack różnych misji z kilkoma drobnymi zmianami. nie wszystkie są dobre, ale można pobrać z neta masę kampanii. jak ktoś nie ma dość tej gry przechodząc ją po raz enty to niech ściągnie KeeperFX

Droo

Legendarna i mało znana niestety Kocham tą GRĘĘĘ!!!

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ja pamiętam jak na Polonii 1 leciał program "escape" i pokazywali Dungeon Keeper. Jak to z bratem zobaczyliśmy to poleciałem do sklepu i ją kupiłem. Pamiętam, że kosztowała 149 zł wtedy. Nie licząc Baldur's Gate 2 w nic tak długo nie grałem.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ta gra jest jak na rok swojej produkcji dopracowana w 100%, wszystko dobrze przemyślane i przede wszystkim sam POMYSŁ. Gra jest niepowtarzalna - od samej koncepcji, przez mechanike, po pelen czarnego humoru mroczny klimat. Czar opętanie, zmieniający gre w pseudo FPS'a ( mozliwosc opętania kurczaka w kurniku :) . Nic nie jest przypadkowe, poziom trudności odpowiednio rośnie, gra sie nie nudzi - ciagle dostajemy do dyspozycji nowe stworzenia, nowe komnaty i czary.

Każdy prawdziwy wyjadacz tą gre pamieta ;) Reszta niech zaluje!

666/10.

ocenił(a) grę na 10
Kuzio4don

Pięknie napisałeś.

Muszę przejść Dunegon Keeper'a ponownie teraz aby napisać laurkę dla tej gry na moim blogu bo gra zasługuje aby ją upamiętnić ją w literkach. :D

Dokładnie w tej grze jest wszystko dogłębnie przemyślane. Tu nie ma przypadku.

Pozdro.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Szkoda że drugą część tak spalili. Swoją drogą, to była pierwsza gra w jaką grałem po polsku (może poza sołtysem i teenagentem)- ależ byłem zaskoczony jak mi gościu powiedział "Stwory potrzebują większego legowiska", albo "Twoje szczątki udekorują me dominium, strażniku" :) Jak moja matka zobaczyła jak się zabawia czarna dama, a demon żółciowy pierdzi kolo niej, to zaczęła bać się o moje zdrowie psychiczne :)

ocenił(a) grę na 10
flotnik

>Szkoda że drugą część tak spalili.
Niestety, taki trochę bezpłciowy twór.

W 5. poziomie chyba można znaleźć wampira 10tkę hehe, którego da się teleportować przez kilka kolejnych poziomów. Bardzo ułatwia to zabawę. Genialna gra. :>

użytkownik usunięty
STAMiNA

Mógłbyś mi poradzić jak Dungeon Keeper odpalić ?

ściągnąłem samą gre i kiper fx . Gdy daje uruchom przez chwile mam czarny ekran ,następnie pojawia mi się znaczek rogatego i napisy . I zamiast sie uruchomić intro mam znowu czarny ekran i wywala mnie z gry .

Nie wiem co jest grane

ocenił(a) grę na 10

Ściągasz KeeperFXa stąd: http://keeper.lubiki.pl/html/dk_keeperfx_dwnld.php

i wszystko powinno śmigać. U mnie działało bez zarzutu.

użytkownik usunięty
STAMiNA

Gdy klikam na skrót keeper fx mam taki komunikat

Keeperexe - błąd systemu

Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono keeperfx.dll . Spróbuj ponownie zainstalować program by naprawić ten problem . I model kerfx pobrałem drugą wersje

I gra próbuje mi sie odpalić na skrócie Keeper95

ocenił(a) grę na 10

Ciężko mi powiedzieć. Zapytaj na forum KeeperFXa...

użytkownik usunięty
STAMiNA

ok . Jak możesz daj mi linka do forum KeeperFXa...

ocenił(a) grę na 10

https://keeperklan.com/

Możesz również skontaktować się z polskim inżynierem, który zrobił całego KeeperFXa.
http://keeper.lubiki.pl/html/contact.php

użytkownik usunięty
STAMiNA

Hej udało mi sie dungeona odpalić . Jednak kłopot leży w tym że nie działa mi jak daje zapis gry ,gdy kończę pewien etap

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Siemka . Zrobiłem błąd i tą wersje dungeona keepera , gdzie nie działała mi zapis gry , usunąłem .

I kiedy próbuje sciągnąć ponownie kperfx nie ma nigdzie trzech skrótów dungeona keepera

Keperfx Dungeonkeeper95 dungeon keeper 3d . Wiesz jak pomóc ?

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

Oj ciężko. Pogoogluj.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

a tam gdzie mi podałeś strone kperxa nie ma tej opcji ??

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

Nie wiem. Sprawdź.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

ok .

w notatniku mam coś takiego

Aby gra się uruchomiła musicie edytować plik "KEEPER.CFG" za pomocą notatnika i zmieniamy ścieszke docelową z "INSTALL_PATH=c:\dk\" na adres gdzie wypakowaliśmy grę (np. "INSTALL_PATH=D:\dungeon keeper\").

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

No widzisz.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Tylko widzisz nigdy wcześniej tak nie robiłem więc mam pytanie ; Jak za pomocą notatnika to zrobić ??

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

Zainstaluj sobie Total Commandera i tam edytuj.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

A używałeś Total Commandera ??

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

Do KeeperFx'a nie.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

ok . A do czegoś innego ?

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

Używam go cały czas do plików.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

ok . Tylko widzisz ja mam windows 7 ultimate , więc która opcja tego notatnika bedzie dobra ??

ocenił(a) grę na 10
Gokussb

Opcja edycji.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

W zasadzie to gra z czasów gdy gry były robione dla graczy a nie dla zysku robił ją słynny Peter Molyneux, znany z ambitnych gier chociażby Populus, Syndycate albo Black and White. Jego gry były bardzo ambitne i dziś pewnie mało kto chciałby wydać jego gry a wtedy był na to czas i mocno brakuje tak odważnych ludzi.

Jeżeli chcesz znakomitego klona w nowych szatach to polecam War for the Overlord.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

>Jeżeli chcesz znakomitego klona w nowych szatach to polecam >War for the Overlord.
Dzięki. Obadam temat.

STAMiNA

nie no przecież to jest żenada, legenda to jest DK2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones