PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611799}
7,7 719
ocen
7,7 10 1 719
Dune 2000
powrót do forum gry Dune 2000

Rówieśnik StarCraft czy rok starsze Age of Empires prezentują się o niebo lepiej, zarówno graficznie, jak i mechanicznie. Grafika w AoE jest nieporównywalnie bardziej dopracowana i szczegółowa. Ta gra cieszy oko nawet dzisiaj. Natomiast Dune 2000 wygląda jak amatorska gra przeglądarkowa.
Mechanicznie też nie zachwyca. Wykorzystanie tylko lewego przycisku myszy, budowa z ogólnego panelu, brak kolejkowania (które co prawda w grach na poważnie jest błędem, ale jednak dla casualowego gracza stanowi udogodnienie), brak punktów zbornych, możliwość budowania tylko jednej jednostki na raz, nawet przy kilku budynkach tego typu.
Słowem, byłem zdziwiony, że ta gra wyszła równolegle ze StarCraftem czy Age of Empires, bo byłem pewny, że pochodzi raczej z początku lat 90.

ocenił(a) grę na 4
Trias

Nie mam pojęcia, dlaczego ta gra to niby taki szlagier. Z miejsca mogę wymienić kilka o wiele lepszych RTS-ów z tamtego okresu: KKND, StarCraft, Age of Empires, WarCraft 2, Total Annihilation

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones