PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629024}

Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age: Inquisition
7,6 6 233
oceny
7,6 10 1 6233
Dragon Age: Inkwizycja
powrót do forum gry Dragon Age: Inkwizycja

Gra jest NUDNA

ocenił(a) grę na 6

No więc swoje spostrzeżenia wymienie w punktach.

1. Gra ma fantastycznie wykreowany i opisany świat, z własną historią, pełen wielu szczegółów, super.

2. Sama fabuła jest intrygująca, w dialogi można się wciągnąć, masa wyborów moralnych chodź jak dla mnie nie są one aż tak trudne i nie sprawiają tylu emocji co te np. w Wiedźminie.

3. Grafika na Xbox360 jest po prostu brzydka. Level design niektórych lokacji jest spoko, ale design pancerzy czy modele postaci, nawet na innych platformach. Wszystko jest tak strasznie cukierkowe, że aż się nie dobrze robi. Nie mogłem patrzeć na te zbroje i twarze.

4. Ciekawi i wyraziści bohaterowie to zdecydowanie duży plus produkcji. Nasi towarzysze jak i inne postacie są ciekawe, mają własne historię do opowiedzenia, różne motywacje.

5. A teraz odniosę się do tytułu. Gra po jakiś 25h robi się przeraźliwie NUDNA. Zadania poboczne nudzą i nic po za łatwym expem nie zachęca do ich robienia. Biegamy po całym świecie szukając 80 kwiatuszków tylko po to aby znaleźć jeszcze 20 donic i 18 ogrodników. To się nazywa sztuczne zapełnienie świata.

6. To już sprawa gustu, ale mi strasznie nie podobała się walka. Nie lubię tego typu starć, często strasznie się frustrowałem.

7. Musimy jasno określić klasę postaci. Nie możemy grać paladyna-magika czy wojownika łucznika, nie ma tej dowolności jak w Skyrim, bardzo duży błąd BioWare.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones