PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767552}
8,1 4 112
ocen
8,1 10 1 4112
Days Gone
powrót do forum gry Days Gone

Tylko osoby ,które lubią taka tematykę w pełni ja docenią.Brakuje paru elementów ,fabuła troszkę przewidywalna .Gra nie została zoptymalizowana na potrzeby PS4 ,bo momentami ścina .Na duży plus zasługuje za coś co mnie zaskoczylo i nie chodzi o pogodę .Dynamika samej gry ,kilka razy pomogła mi horda kilka razy wilki ..wcześniej nie spotkałem się z czymś takim ...Szkoda że nie można wybrać ścieżek i nie ma kilku rozwiązań ...Jednak muszę przyznać ,że opinie krytyków ,że gra jest słaba są nie na miejscu...

ocenił(a) grę na 8
M4t30

Tak. Ta do pewnego stopnia nieprzewidywalność! Jakby cały otaczający świat był algorytmem. Zwłaszcza jak się zagra po raz drugi ? Trzeci? I znowu coś w innym miejscu się zdarzy. Z krzaków wyskoczy, zawoła do działania. Grywalność tej gry, jej klimat, muzyka i taki przystępny humor (dialogi), postaci powiedzmy sobie, dla mnie tworzą z niej 2 miejsce po przemyślanym, zorganizowanym i mocno osadzonym fabularnie, świetnym i chyba na razie niedoścignionym - Lastofus.

Messalina

+ ResidentEvil -
oczywiście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones