PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767552}
8,1 4 112
ocen
8,1 10 1 4112
Days Gone
powrót do forum gry Days Gone

:)

ocenił(a) grę na 10

Gra wymiata! Polecam!

ocenił(a) grę na 9
hellboy11

Dziś premiera a tutaj już 13 opinii. Raczej wątpię żebyście przeszli grę z otwartym światem w te parę godzin (max) więc to jak wystawić ocenę filmowi po obejrzeniu pierwszych 20 minut

ocenił(a) grę na 6
hellboy11

Gra jest tylko średniakiem, ale w sumie w tej dekadzie mało gier dobrych pojawiło się. Wysyp średnich gier i kilka dobrych.
Prawie wszystko co najlepsze z gier mamy w poprzednich dwóch dekadach.

ocenił(a) grę na 8
returner

śmiałbym się nie zgodzić, może i takie perełki jak Half Life 2, Diablo 2 czy Warcraft 3 Pojawiły się więcej jak dekadę temu, ale przez ostanie 10 lat dostaliśmy tytuły takie jak: Wiedźmin 2 i 3, RDR 1 i 2, Cod MW2 i Black Ops, Gears of War 2, The last of Us, Uncharted 2, 3 i 4, Killzone 2, Heavy Rain, Left 4 Dead 2, Assassin's creed 2+.., Alan Wake, Darksiders, Dishonored.. Tyle z głowy a pewnie znajdzie się wiele więcej perełek.

hellboy11

Zmierzam już do końca gry, wczoraj pokonałem hordę w zwiastunowym tartaku, myślałem że mi pikawa wyskoczy kiedy zombiaki zaczeły wbijac wszystkimi wejsciami oknami, na piętrach....byli wszędzie i była ich masa!!!!! Wczesniej ogrywałem sobie dość spokojne ac odyssey więc już jakiś czas nie czułem takich emocji. I bez hord uważałbym days gone za świetną grę ale z hordami....cóż, uwielbiam!!

ocenił(a) grę na 9
Grimgandir_inc

A dla mnie wręcz na odwrót! Chciałabym pograć w takiego days gona bez.. tylu hord i bez tylu zombiaków, więcej zwiedzania i swobody, więcej podróżowania bez motocykla, bo tak było co chwilę gdzie motocykl, gdzie motocykl i uciekanie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones