PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611662}
7,6 3 105
ocen
7,6 10 1 3105
Darksiders
powrót do forum gry Darksiders

Darksiders jest co prawda gorszą podróżą, ale jednak wartą odbycia. Czekam już na
kolejne odsłony tej serii.

ocenił(a) grę na 10
Kamior

Ja najpierw przeszedłem wszystkie części GOW (łącznie z tymi na PSP) a później zabrałem się za Darksiders. I uważam, że Kratos jako król slasherów został zdetronizowany, Darksiders jest lepsze. God of war 3 była oczywiście świetna ale dla mnie taka już trochę na siłę, druga część była lepsza, bardziej klimatyczna. Darksiders ma wszystkie dobre cechy GOW a do tego jest bardziej różnorodna i przede wszystkim długa, wreszcie slasher na którego warto wydać kasę, bo trochę boli jak się da za grę 100zł i po 8-10h trzeba ją odłożyć na półkę. Oby druga część Darksiders była tak dobra jak jedynka, bo ciężko mi uwierzyć, że może być lepsza.

ocenił(a) grę na 10
kozior

Nie zgadzam się. Gra faktycznie jest zajebista, ale protoplastą całego rodzaju był Kratos i to on jest dalej na Olimpie gier. Darksiders jest zajebista, naprawdę - ale jednak GOD to inna półka.

ocenił(a) grę na 8
Kamior

a ja dorzucę do panteonu slasherów CASTLEVANIĘ: Lords of Shadow. Gra równie dobra jak GoW III.

ocenił(a) grę na 7
Kamior

Protoplastą to był Dante z Devil May Cry :) Kratos powstał 4 lata po nim.

ocenił(a) grę na 10
Kamior

Szczerze, to protoplastą całego rodzaju były takie gry jak seria Legace of Kain, God of War to właściwie ostatnia generacja, ze zredukowanymi zagadkami, ale fajną fabułą.

Pograłem w kilka części God Of War (i te stacjonarne, i mobilne). Są niezłe, szacun dla twórców, ale zdecydowanie wolę Darksiders. Gra ma mocną historię, opartą o motywy biblijne w komiksowym wydaniu, świetną walkę. Daje taką ogólną radość z ciachania i rozwiązywania zagadek, a Wojnę (i Śmierć w DS2) polubiłem zdecydowanie bardziej niż Kratosa. Z jednej strony uosabiają wrogą nam ostateczność, a z drugiej... nie muszą prężyć klaty jak nowomianowany Bóg Wojny. Wojna nie jest grckim bogiem. Greckiego boga można obalić. Wojna jest niepowstrzymanym uosobieniem zjawiska.

A scena, w której Wojna spotyka Pożogę jest po prostu piękna.

ocenił(a) grę na 8
kozior

Kratos jednak lepszy ;) Chociaż jeśli chodzi o dwójkę Darksiders... to może, może... :D Ale poczekajmy na nowego GoWa ;) Będzie miodzio.

ocenił(a) grę na 8
Kamior

A jeśli chodzi o Darksiders........to świetna gra, ale troszeczkę jej brakuje do GoW III i Castlevanii.........niewiele ale jednak.

ocenił(a) grę na 10
Kamior

Nie gorszą na pewno. Inną tak. GoW jest liniowy, D. pozwala wracać do poprzednich lokacji z nowymi umiejętnościami. Gry tak podobne, a jednak inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones