PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611662}
7,6 3 104
oceny
7,6 10 1 3104
Darksiders
powrót do forum gry Darksiders

Porażka

ocenił(a) grę na 1

Nie wiem jakim cudem ta gra ma tak wysoka ocenę przecież bardziej liniowy to chyba jest tylko tetris.

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

Każda gra jest liniowa. A co by nie mówić, Darksiders wyróżnia się ciekawym designem i wciągającą rozgrywką. Mnie się bardzo podoba i czekam na część drugą.

ocenił(a) grę na 1
truvneeck

Może i każda gra jest liniowa jedna mniej druga bardziej, ale Darksiders to już przesada w tej grze jest tylko jedna ścieżka nie ma żadnego wyboru nic samemu nie można zrobić trzeba się kierować dokładnie tak jak wymyślili sobie to twórcy. Na pewno nie zagram w część drugą jedynka mnie skutecznie do tego zniechęciła.

DrunkenMaster

Jesteś niesprawiedliwy. Jest tylko jedna ścieżka fabularna - to prawda - a spodziewałeś się wiedźmina 2? Ile jest takich gier gdzie możesz mieć wpływ na fabułę? Lokacje są dość liniowe, ale nigdzie nie było napisane, że to gra z otwartym światem? Mass Effect ma to samo. Poza tym do odwiedzanych lokacji można powracać i szukać np. pominiętych skrzyń, więc właściwie świat jest otwarty tylko w formie korytarzy.
Co do twojej oceny, to 6x wyższa należy się choćby samą za grafikę i oprawę artystyczną oraz zróżnicowany gameplay (ciekawe czy dotarłeś chociaż do połowy gry).
Mi nie podobają się trochę drętwe dialogi większości bohaterów. Grę kończę.

DrunkenMaster

A taki wielbiony przez miliony „Call of Duty” może nie jest liniowy? Jest jeszcze bardziej oskryptowany niż „Darksiders”, a z czasem zaczął się po prostu nudzić, bo z każdą kolejną częścią dostajemy tę samą grę, tyle że z inną namiastką fabuły.

Nie zaprzeczę, że „Darksiders” jest liniowe, ale gra zdecydowanie nadrabia designem, grywalnością i różnorodnością – proporcje pomiędzy elementami slasherowymi i zręcznościowymi są doskonale wyważone, więc w momencie, gdy walka może się przejeść, gracz ma okazję trochę pobiegać i poskakać, żeby rozwiązać zagadki środowiskowe. Co prawda nie są one zbyt skomplikowane, ale to nie „Tomb Raider”, więc nie na nich gra się opiera. Poza tym warto pochwalić też różnorodność lokacji, nie tylko pod względem wyglądu, ale też tego, co się w nich dzieje. No i takie rozrywki jak walki na Cienistych Arenach czy szukanie lepiej lub gorzej poukrywanych przedmiotów. Tak więc narzekanie na liniowość „Darskiders” jest kompletnie bez sensu, podobnie jak wystawianie na tej podstawie oceny. Jeśli chcesz zagrać w coś naprawdę paskudnie oskryptowanego i nie dającego *absolutnie żadnej* swobody, to polecam „Legendary” czy trzy ostatnie części wspomnianego już „Call of Duty” (a nadchodząca nie będzie wyjątkiem).

ocenił(a) grę na 1
Pottero

Po pierwsze po co mieszasz w to Call of Duty???? nie rozumiem tego. CoD to FPP a Darsiders to raczej TPP więc porównywanie tych dwóch gier jest nie na miejscu.
Wiem, że nie zaprzeczysz, że darksiders jest liniowe bo jest TYLKO liniowe zero podejmowania decyzji i tyle w tym temacie. Może i dla Ciebie gra nadrabia Desingiem (mnie osobiście nie zachwyca). Dla Ciebie narzekanie na liniowość jest bez sensu, ale dla mnie nie. To jest moja ocena i nie możesz mi mówić na podstawie czego mam oceniać grę którą grałem dla mnie ta gra to dno i nie polecam jej nikomu jest to moja ocena jak Tobie się nie podoba to wystaw 10 i wszystko jest ok ile gustów tyle ocen ja się tylko cieszę, że nie kupiłem tej gry bo bym żałował wydanej kasy fakt, gierka jest długa, ale jak dla mnie nudna chociaż przeszedłem całą i wiem, że części drugiej nie kupię i nawet nie pożyczę tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej na szczęście.

DrunkenMaster

„CoD” wymieniłem w tym kontekście jako grę do bólu liniową, bo była to pierwsza ultrapopularna produkcja, która przyszła mi na myśl. Ale przyznaję, że przykład jest trochę chybiony, bo siła akurat tej gry tkwi w multiplayerze, a nie w kampanii dla pojedynczego gracza. Tym niemniej oceniając „Darksiders” należy pamiętać, że to połączenie slashera ze zręcznościówką, a gry z tego gatunku zazwyczaj są liniowe (vide produkcje, na których się wzorowano, jak „Prince of Persia”, „Batman: Arkham Asylum”, „God of War”, „Tomb Raider”). Poza tym gra stanowi pierwszą część czegoś, co już w pierwotnych zamierzeniach planowane było na większą liczbę odsłon – prawdopodobnie cztery, bo tylu właśnie było Jeźdźców Apokalipsy. Twórcy mają swoją wizją świata przedstawionego w grze i w następnych częściach będą konsekwentnie ujawniać coraz więcej szczegółów. Można co prawda zrobić z góry zaplanowaną serię i dać przy tym graczowi możliwość swobodnego kreowania tego, jak potoczą się wydarzenia (vide „Mass Effect”), ale w „Darksiders” tego akurat mi nie brakowało, bo gra spełniła swoje podstawowe zadanie – zapewniła mi świetną rozrywkę na około piętnaście godzin, więc z takim samym podejściem zabiorę się za „dwójkę”.

ocenił(a) grę na 8
Pottero

A dwójka wg pierwszych informacji ma być czterokrotnie większa i dłuższa, ma podobno być w większej mierze sandboxem i wykonywanie zadań nie musi następować w z góry ustalonej kolejności (oczywiście wszystko wyjdzie dopiero w praniu).

ocenił(a) grę na 1
Pottero

Każdy ma prawo do własnej oceny u mnie Darksiders dostało 1 bo ta gra mi się po prostu nie podoba i nie trafia w moje gusta. Nie mówię, że wszystkie gry liniowe (bo większość jest liniowa) są beznadziejne uwielbiam do bólu liniowego Ninja Gaiden 2 i już się nie mogę doczekać części 3 a Darksiders po prostu nie trafia w moje upodobania cała gra mi się nie podoba cały ten świat, grafika (dziwnie kolorowa), nie wiem jak z muzą bo nie pamiętam, lokacje i zagadki (oj lustereczka dały mi się we znaki) w sumie dziwię się dlaczego ją przeszedłem całą. Tobie się podoba mi nie i naprawdę nikt mnie nie przekona żeby zagrać w część drugą.

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

Z ciekawości zajrzałem w Twój profil i ze zdziwieniem patrzę: seria Icewind Dale oceniona na 9. No przepraszam, ale jeśli zarzucasz Darksiders liniowość, to chyba mi nie powiesz, że IWD jest nieliniowa...? Tam też się łazi od lokacji do lokacji i wyrzyna wszystko co się napatoczy. A że jest wybór drużyny, czy rozbudowany system rozwoju postaci, że Forgotten Realms...to nie ma nic wspólnego z nieliniowością.
Zatem pytam z czystej ciekawości, co rozumiesz pod pojęciem nieliniowości, albo może czemu zawdzięczać rozdźwięk między Twoimi ocenami IWD i Darksiders? (dla porządku powiem, że IWD był moim pierwszym rpg, mam do niego sentyment i również oceniam go bardzo wysoko!).

ocenił(a) grę na 1
truvneeck

No to dobrze widzisz bo Icewind Dale dla mnie to klasyka to po pierwsze po drugie ta gra ma już 11 lat jakby nie patrzeć a z tego co pamiętam 11 lat temu nie było takiego Mass Effecta i innych gier nie liniowych po trzecie to RPG a nie TPP więc jak już pisałem wcześniej nie można porównywać dwóch innych gatunków gier to tak jakbyś porównał Fifę z Mortal Kombat hmmm chyba nie warto co??? W IWD łazi się od lokacji do lokacji masz rację, ale ta fabuła jest wciągająca w porównaniu do Darksiders oczywiście jak dla mnie co za każdym razem zaznaczam każdy ocenia grę jak mu się żywnie podoba ja oceniam Darksiders na 1 i swojego zdania nie zmienię Ty możesz dać mu 10 mi to rybka.

użytkownik usunięty
DrunkenMaster

Twoja argumentacja nie ma najmniejszego sensu. Wszystkie "darksidersopodobne" gry są liniowe i bynajmniej nie stanowi to ich wadę.

Jeśli chcesz być konsekwentny to musisz polecieć po ocenie wszystkim podobnym produkcjom (o ile je oceniłeś):
Ninja Blade
Bayonetta
Devil May Cry (wszystkie części)
Good of War (j. w.)
Dante's Inferno

Nawet Ninja Gaiden II, która to gra ma u Ciebie 10/10 powinna otrzymać ocenę o 9 punktów niższą, ponieważ - jest liniowa...

ocenił(a) grę na 1

Nie interesują mnie wszystkie podobne gry oceniłem Darksiders która moim zdaniem jest strasznie nudna a przy Ninja Gaiden 2 nawet chwile się nie nudziłem w przeciwieństwie do Darksiders bo ta gra jak dla mnie ma słabą historię i mnie nie wciągnęła. Co do tytułów które wymieniłeś mogę tylko ocenić Dante's Inferno które jest lepsze od Darksiders, ale przegięli z długością gry bo ukończyłem ją w 5 godzin porażka tyle kasy a gra na chwilę.
A Ty nie mów mi ile powinna otrzymać u mnie NG2 bo każdy ocenia sobie gry według własnego gustu a NG2 według mnie zasługuje na 10 a Darksiders na - 1.

użytkownik usunięty
DrunkenMaster

W porządku. Każdy ma własny system ocen i nie mam zamiaru nikomu nic narzucać. Oceniłeś Darksiders nisko, bo według Ciebie była to gra liniowa a ja starałem pokazać Ci, że zarzut jest całkowicie chybiony, bo taki już urok wirtualnych siekanin, że gracz nie ma zbyt wielkiego świata do eksploracji i jest prowadzony po sznurku.

A co do samej gry:
W Darksiders nie podobał się styl graficzny - przez kreskówkową grafikę możliwości silnika nie zostały w pełni wykorzystane i jakość oprawy wizualnej stoi na niższym poziomie niż stać mogła.. Zamiast GoW wyszedł taki WoW. Jedyny plus, że umowna grafika zazwyczaj się nie starzeje.
Minusem jest też design głównego bohatera - War powinien był robić ogromne wrażenie, bo potencjał tej postaci jest ogromny. To samo z historią, która - i tu się zgodzę - mogła być lepsza i ukazana w sposób bardziej epicki.

ocenił(a) grę na 1

No właśnie każdy ma własny system ocen i dokładnie według mnie ta gra jest beznadziejna cały czas to podkreślam według mnie nie podoba mi się i nikomu jej nie polecam a już na pewno nie kupię drugiej części bo pierwsza skutecznie mnie zraziła. Chyba jedyny plus tej gry to to, że jest długa bo niestety gry są coraz krótsze.

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

Zabawne jest to, że Gears of War oceniłeś tak wysoko, a jest cholernie liniowa (chyba że dla ciebie nieliniowością można nazwać wybór ścieżek, to inna sprawa). Nie mówię, że gra nie zasługuje na tak wysoką ocenę- wprawdzie grałem tylko w pierwsze gearsy, ale gra jest świetna- genialny, oryginalny (wtedy, bo teraz wszyscy to kopiują) gameplay, fajne bronie, piękna grafika, niezapomniane postacie, świetne walki z bossami. I mimo że gra była liniowa, to przeszedłem ją trzy razy.
Nie zawsze liniowość określa jakość gry. W grach akcji ten zarzut nie ma sensu, bo liczy się w nich akcja, walka, dynamika. Skrypty i liniowość są naturalne dla tych gatunków. Co innego RPG czy przygodówki, gdzie prowadzenie gracza za rączkę niszczy istotę tego typu gier.
A Darksiders nadrabia dosyć otwartymi lokacjami (w porównaniu do np. God of War, też świetnego swoją drogą), masą ulepszeń i możliwości podczas walki, świetnym designem i jazdą na koniu. Ja osobiście polecam, gra na pewno warta tych 40 złotych, które teraz kosztuje będąc w TopSellerze.

Dla mnie najbardziej zabawny jest fakt, że ta gra została sklasyfikowana jako RPG.

ocenił(a) grę na 8
Madoq

Chyba tylko na filmwebie. Dwójka zresztą też- kiedy chciałem dodać gatunek "akcja"- otrzymałem odpowiedź, że to zbędne. Widać "ktoś" wie lepiej.

ocenił(a) grę na 1
Madoq

I kolejny raz piszę każdy ocenia jak chce:). A Gearsy mają multi i to jest w tej grze miażdżące a liniowość może i jest, ale przy Gearsach się nie nudziłem a darksiders jak najszybciej chciałem przejść i zapomnieć o tej grze. No teraz kosztuje 40 zeta, ale jakbyś nie zauważył w dniu premiery oczywiście mówię o wersji na konsolę to było nie wyjęte 199 zeta co jest przesadą na szczęście miałem pożyczony egzemplarz bo chyba bym się załamał jakbym wydał tyle kasy na tak słabą grę. Dla mnie ta gra to dno i tyle a kto chce niech sobie sam oceni ja napewno nie zagram w 2 część.

ocenił(a) grę na 9
DrunkenMaster

twoja strata

ocenił(a) grę na 1
m0t0

Wątpię.

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

W przypadku gier - trzeba czytać recenzje, żeby nie kupować w ciemno ;P Jeśli nie wiedziałeś, że to gra nie dla Ciebie to Twój problem ;)

ocenił(a) grę na 1
Tenenit

A co mnie obchodzą recenzje. Ilu autorów tyle opini. Teraz już wiem, że to gra nie dla mnie więc w dwójkę nie mam zamiaru grać i tyle w temacie.

DrunkenMaster

*Facepalm*

DrunkenMaster

Stawiać jedynkę bo gra jest "liniowa" k*rwa mać co za debil. Widać od razu że grałeś przez kilka minut i resztę swojej opini wyciągnąłeś z dupy.

ocenił(a) grę na 1
crazy_race

Debila to sobie w majtkach pajacu poszukaj. Stawiam 1 bo dla mnie ta gra to gówno i mam prawo postawić jej 1. Grę przeszedłem całą a z dupy to ja nie wiem co sobie debilu wyciągasz.

DrunkenMaster

Tak, bo porównywanie gry action adventure do tetrisa jest zaiste mądre. Ty chyba nigdy gównianej gry nie widziałeś. Postawiłeś tą ocenę by na siłę mieć inną opinię i zaniżyć ocenę nic więcej. Była za trudna dla ciebie i cięzko było ruszyć mózgownicą przy rozwiązywaniu prostych zagadek. Pewnie myślałeś, że to kolejna strzelanka, a tu bum trzeba trochę pomyśleć.

ocenił(a) grę na 1
crazy_race

Gry action buhahahaha człowieku gdzie tam jest akcja. Widziałem i dla mnie jest to darksiders totalne dno już tetris jest dla mnie lepsza gra od tego badziewia. Postawiłem taka ocenę na jaka według mnie ta gra zasługuje a że ty gościu masz z tym problem to mnie nie interesuje. jak ty myślałeś przy tej grze to gratuluję inteligencji ja nie musiałem żałuję tylko, że poświęciłem jej tyle czasu bo niestety w tym przypadku gra jest NUDNA BEZNADZIEJNA i cieszę się, że ją pożyczyłem bo nie kupił bym jej za 5 zeta.

DrunkenMaster

Widać od razu że nie grałeś. Kłamca.

ocenił(a) grę na 1
crazy_race

Ja jak nie gram to nie oceniam w przeciwieństwie do ciebie.

DrunkenMaster

Gdybyś grał dałbyś lepsze argumenty i powody przez które ci się gra nie podobała, więc nie mam zamiaru wierzyć, że stawiasz jedynkę bo gra była zbyt "liniowa" Jak pisałem wcześniej z dupy wyciągnięty argument. Kłamca.

ocenił(a) grę na 1
crazy_race

Człowieku weź się ogarnij dla mnie ta gra to wielka kupa nie muszę nic ci argumentować po prostu ta gra nie trafia w moje gusta i mam prawo ocenić ją na 1 ty możesz dać jej 10 mnie to nie interesuje. Już ci pisałem nie interesuje mnie co wyciągasz sobie z dupy.

DrunkenMaster

To po co k*rwa oceniasz skoro to nie twoje gusta ? Po co jesz gówno zamiast czekolady ? Wciąż jesteś debilem, nawet jeśli gra ci się nie podobała zawsze są jakieś argumenty uzasadniające, nie uczyli cię w szkole że własne zdanie się uzasadnia podając argumenty ? A nie jak dziecko "nie podobała mi się bo nie". Co za debilizm. Będę to ciągle powtarzał z dupy sobie wyciągnąłes tą ocenę.

ocenił(a) grę na 1
crazy_race

Debilu oceniam bo grałem więc mam prawo do oceny baranie bez szkoły. Człowieku jakiś niedouczony jesteś czy jak? język polski jest dla ciebie za bardzo zawiły czy jak?. Argumenty są wypisane naucz się czytać, ale jak nie potrafisz napiszę jeszcze raz: liniowość to podstawa tej gry zero ścieżek wyboru, zero decyzji idziesz tłuczesz i nic więcej nawet nie można wezwać konia kiedy ma się na to ochotę. Ta gra to gówno jakich mało. Gra jest długa ( w tym przypadku jest to wada) Grafika w sumie ok, ale to nie jest dla mnie jakiś wyznacznik. Mi tyle wystarczy gra to DNO. A jeszcze jedno mogę oceniać nawet jak dziecko nie podoba mi się bo nie a tobie ch.. do tego debilu.

DrunkenMaster

Nie to nie są argumenty na postawienie 1 to są argumenty na 5 albo 6. Dnem możesz nazwać grę gdyby jeszcze walka nie sprawiałaby najmniejszej przyjemności, gdyby voice acting był słaby, świat gry i levele były kiepsko zaprojektowane i może poziom trudności źle wyważony. Gra w swoim gatunku jest dobra. Po raz kolejny z dupy coś wyciągasz: gra za długa ? Gry stają sie coraz krótsze, Call of Duty Modern Warfare 3 można przejść w jeden wieczór, a ten marudzi że gra za długa, trzymajcie mnie. Co z tego ze długa skoro cały czas gry jest wypełniony intesywną walką, odwiedzaiem interesujących i zróżnicowanych lokacji, rozwiązywaniem fajnie zaimplementowanych prostych zagadek, zdobywaniem coraz bardziej zajebistych umiejętności. Po co ci ścieżki wyboru ? To nie jest gra RPG to action adventure bardzo podobne do gier z serii Legend of Zelda. Nie przykładaj miarki RPG do takiej gry.

ocenił(a) grę na 1
crazy_race

Może i dla ciebie są to argumenty na 5 lub 6, ale mi ta gra po prostu się nie podoba nie trafia w mój gust a o gustach się nie dyskutuje więc wystawiłem jej 1 dla mnie ta gra jest beznadziejna. Gościu zrozum to jest moja ocena tej gry i nic tobie do tego. Mówisz, że walka sprawiała ci przyjemność mi jednak nie strasznie się na niej nudziłem a jak chcesz przytaczać inne gry to największą przyjemność mi sprawiała walka w Ninja Gaiden 2 to jest wyzwanie tam jest akcja non stop a w Darksiders jednak tego nie zobaczyłem. Niestety gry rzeczywiście są coraz krótsze, ale dla mnie ta gra jest za długa tylko dlatego, że mi się nie podobała ledwo wytrwałem do końca a to jest jedna z gier które chciałem skończyć jak najszybciej i jak najszybciej o niej zapomnieć. Ścieżki wyboru dla mnie fajna sprawa a jakbyś nie wiedział to nie tylko gry RPG posiadają takową opcję i powiedź mi gdzie ja przyłożyłem miarkę RPG do Darksiders bo jakoś nie mogę się doczytać w moich wypowiedziach????

ocenił(a) grę na 1
DrunkenMaster

Całkowicie się zgadzam. Niestety przez gry typu God of War lub Darksiders powstaje mniej wartościowych gier. Nie rozumiem ludzi, którzy marnują swój czas i ponadprzeciętne umiejętności na tworzenie takiej odmóżdżającej, całkowicie pozbawionej sensu papki. Na szczęście w 2013 czeka nas kilka świetnych premier, w tym część dla bardziej dojrzałych graczy. ;)

ocenił(a) grę na 9
DrunkenMaster

no i co z tego że liniowa? to gra akcji więc na pewno jest liniowa. czego się spodziewałeś po slasherze(jak to sie właściwie pisze?) to jest gra w której chodzisz i walczysz. więc (wedle definicji) to i tak dobrze że w ogóle są zagadki czy cokolwiek innego oprócz akcji.

ocenił(a) grę na 1
SuperO_2

Skończ nie będę się powtarzał.

ocenił(a) grę na 10
DrunkenMaster

http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

To jaraj się swoimi sandboxami bez polotu i dobrej fabuły... Po to są recenzje żeby przed zakupem wiedzieć czy gra jest dla Ciebie. Nie czytałeś i nie wiedziałeś czego się spodziewać - Twój problem. Dodam jeszcze, że jeśli grę ściągnąłeś to nawet nie masz prawa wypowiedzi ;P

ocenił(a) grę na 1
Tenenit

Człowieku jak juz pisałem ilu autorów tyle opinii. lepiej czasem jest coś samamu sprawdzić tu sprawdziłem nie podoba mi się oceniłem wymieniłem i mam spokój. Po tu piszesz o ścigąganiu hmm pewnie sam tak robisz ja gram na konsoli i wolę zainwestować w orginał a jak coś mi nie leży to wymieniam i nie ma problemu a ty ściągaj sobie gry z netu.
Jakie sandboxy bez polotu????

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

Pokaż mi sandboxa który ma równie udaną fabułe jak np Halo 4. A jeśli Ci nie pasuje liniowość to obstawiam że wolisz sandboxy. Co do ściągania, to po prostu Twój post był bardzo prosty i obstawiałem że masz 12 lat i kręcone zęby, więc ściągasz gry i grasz we wszystko co się napatoczy. Wybacz że tak Cię oceniłem, po prostu krótki post bez argumentacji i stąd z moje strony taka generalizacja. Sam nie ściągam bo gram na PS3 a tam ni ma piracenia, a na kompie jestem wyznawcą Steam'a ;P

ocenił(a) grę na 1
Tenenit

NIe wiem po co do tej rozmowy wplątujesz Halo 4 skoro rozmawiamy o darksiders? ale jak chcesz wiedzieć to Halo 4 do mnie nie trafia. Może i post był prosty, ale mogłeś przeczytać wszystkie a nie na podstawie jednego oceniać moją osobę.

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

Odpowiadałem na post z tematu, a ten był prosty i bez większego sensu. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział czemu piszę o Halo :P

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

To jaka gra twoim zdaniem jest nieliniowa?

ocenił(a) grę na 1
Madoq

Tetris i kulki.

ocenił(a) grę na 6
DrunkenMaster

Chyba nie grałeś w liniowe gierki, w tej można powiedzieć, że jest całkiem otwarty świat, nie masz jako takiej wyznaczonej ścieżki, bo możesz pójść w wybrane miejsca, oczywiście w miarę możliwości i danej lokacji, z resztą takie jest założenie slasherów, idziesz, walczysz, spotykasz coraz to silniejszych wrogów, nie nie jest to RPG jak Wiedźmin czy Gothic z otwartym światem... Zagraj w Enslaved bo chyba jeszcze nie widziałeś liniowości w grze...

ocenił(a) grę na 6
DrunkenMaster

Co do zawyżonej oceny to się z tobą zgodzę, ale gra na pewno nie zasługuje na ocenę jeden, osobiście wystawiłbym jej 6,5 za dość marną i nie wciągające fabułę i nie porywające grafikę... Dla mnie dużo lepsza jest ww Enslaved pomimo swojej strasznej liniowości, czarowała grafiką i była fabularną perełką...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 1
SKINhead1908

chyba pozostawie jednak bez komentarza zresztą twój login mówi za ciebie szkoda słów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones