PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611662}
7,6 3 104
oceny
7,6 10 1 3104
Darksiders
powrót do forum gry Darksiders

Jako, że gra jest dostępna na trwającym obecnie "giermaszu" w sklepach Biedronka mam pytanie do osób obeznanych. Warto
zainwestować w nią dychę, czy może lepiej przeznaczyć te pieniądze na coś innego? Dodam jeszcze, że nawet jeśli kupię to na
razie nie będę miał kiedy w nią grać i byłaby to bardziej inwestycja na przyszłość.

ocenił(a) grę na 9
Rafal23

Zdecydowanie TAK , gra świetna!Ja sam nie grywam w tego typu gry zbyt często głównie FPP w multi, ewentualnie strategie.Ale ta gra jest po prostu świetna.Więc jeżeli masz możliwość kupna za jakieś śmieszne pieniądze to bierz w ciemno!
Ja sam zapłaciłem 29 pln na allegro za obydwie części jedynkę już skończyłem obecnie gram w dwójkę i szczerze ci powiem że to najlepiej zainwestowane 29 pln w przeciągu ostatniego roku jeżeli chodzi o gry.

Shade83

Spóźnione, ale dzięki ;). Gry ostatecznie nie kupiłem, zamiast tego nabyłem God of War'a 1 i 2 na PS Vitę, z uwagi na to, że dość często podróżuje. Mimo wszystko jeszcze raz dzięki za polecenie, możliwe że skuszę się kiedyś w przyszłości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones