PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786084}
6,5 626
ocen
6,5 10 1 626
Darksiders III
powrót do forum gry Darksiders III

1. Grafika: słaba jak na obecne standardy (gram na PC). Mam wrażenie momentami, że Warmastered Edition wyglądało lepiej
2. System walki: jakiś taki nijaki, Furia sprawia wrażenie słabej w konfrontacji nawet z pierwszymi przeciwnikami
3. Bohater(ka): Wojnę uwielbiam, Śmierć nauczyłem się lubić i szanować, a Furia generalnie mnie wkurza (może później jak fabuła się rozwinie zmienię zdanie)
4. Fabuła: Niestety ponownie (jak w 2 części) nie popycha tematu do przodu, a mamy zamiast tego dodatkową historię "pomiędzy" jak to było z 2 częścią. No chyba, że jeszcze coś się wydarzy (jakiś skok w czasie czy coś takiego).

Ogólnie dobrze, że gra powstała i marka jednak nie umarła, ale obawiam się, że ta odsłona nie uratuje serii. A tak bardzo czekałem na kontynuację historii Wojny...

ocenił(a) grę na 9
Mordechaj_Sauerland

Tak czytam recenzje, opinie i trochę się dziwie. Przecież Darksiders to nie jest jakiś mega hajpowany tytuł AAA. To taki średniak który nigdy do bycia hitem nie aspirował. Stylizowana grafika raczej cudów nie załatwi. Każda część jest nieco inna, jedno wychodzi lepiej drugie gorzej. Furia faktycznie odstaje od swoich braci. A co do fabuły, sporo gry już zrobiłem nie skończyłem, ale to raczej historia poboczna do tej z jedynki. Co do tego czy popycha temat do przodu czy nie to kwestia dyskusyjna.

ocenił(a) grę na 8
Mordechaj_Sauerland

Ja grałem na PC i grafika mi odpowiada i nie ma się czego wstydzić .Po patchu wrócił system walki z poprzednich części .Fabuła fajna i śledziłem z zaciekawieniem .Projekt bossow świetny sam świat gry fajnie skonstruowany i przemierzanie go i szukanie znajdziek dla mnie świetne .Grę przeszłem w około 19 godzin ale mocno eksplorowalem.Finalnie nie żałuję że kupiłem było warto .

Shade83

Patch naprawił jakoś sensownie te grę??

ocenił(a) grę na 8
Danio31b

Powiem szczerze że ja nie napotkałem na żadne utrudnienia podczas przechodzenia gry i bez patcha i po patchu, zatem ciężko mi to stwierdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones