PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 745
ocen
7,7 10 1 2745
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

W ogóle nie rozumiem dlaczego zrezygnowali z zajebistych wstawek filmowych na rzecz
jakiś animacji (ten sam zabieg został zastosowany w God of War III). Sama gra również
nie ma większego sensu, a fabuła jest po prostu głupia i nic nie wnosi do pierwszej
odsłony tej już zapowiedzianej sagi. Równie dobrze mogłoby nie być tej części i gracz nic
by nie stracił. Teraz pewnie zaserwują nam jeszcze dwie części z dwoma pozostałymi
jeźdźcami, które też nic nie wniosą i dopiero w piątej części ruszą dalej z całą historią.

Największa głupota - Śmierć spotyka Uriel i ta w ogóle nie wpadła na pomysł, żeby
powiedzieć Wojnie w pierwszej części "Hej, wiesz co dopiero się poznaliśmy, ale
SPOTKAŁA TWOJEGO BRATA z dwa dni temu". Cytując znudzonego Hrabiego - Bez
sensu.

PS. Moja ocena to 9, ponieważ II jako zupełnie oddzielna gra niemająca nic wspólnego z pierwszą odsłoną jest naprawdę bardzo fajna i bardzoooooooooooooooo długa. Jednak z najdłuższych gier w jakie grałem. Jeżeli miałbym jednak wystawić Darksiders II ocenę jako kontynuacji to 5-6 w tych granicach. Nic więcej.

ocenił(a) grę na 7
Kamior

Prawda. Ze wstawek zrezygnowano zapewne dlatego, że i fabułę mieli naszkicowaną na kartce A5. Niestety pod tym względem panowie z Vigil się nie popisali. A fabuła części pierwszej była zaiste intrygująca.

ocenił(a) grę na 9
Kamior

fakt fabuła może nienajlepsza zbyt liniowa no i nie zaciekawa ale za to jeśli chodzi o jakość gry to naspokojnie dałbym 9/10 przeszłem ją już 2 razy mało jest gier które są połączeniem platformówki i RPG no i te zagadki całkiem ciekawe, nie nażekam też na brak bossów w grze w rzadnym Rpg nie widziałem tylu bossów i minibossów co w Darksiders. No i system walki jest rewelacyjny przynajmniej na playstation bo na pececie to już traedia , klawiatura wogóle się nienadaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones