PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 745
ocen
7,7 10 1 2745
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

Muszę przyznać że pomijając klasyki takie jak Diablo 2 i Heroes of Might and Magic 3 nie grałem w lepszą grę i mogę z całą pewnością przyznać że DS2 może konkurować z tymi klasykami :D:D:D

ocenił(a) grę na 9
hadril

Dziwne porównanie to jest całkiem inny typ gry :) Ale zgadzam się, że jest bardzo dobra :)

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

Chodzi chyba o miejsce na topliście...

ocenił(a) grę na 9
Jabati

A czemu akurat te 2 gry ? ;D jest kilkaset innych gier wyżej na top liście

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

-_- przed gta V przez kilka (nie wiem czy i nie naście) lat na czele toplisty gier filmwebu niepodzielnie rządził Heroes 3, który teraz spadł na 2gie miejsce... Co do D2 to sam nie wiem...

ocenił(a) grę na 9
Jabati

I naprawdę uważa ktoś, że darksiders w jakikolwiek sposób może konkurować z takimi grami ? No nie róbcie sobie jaj.

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

grałeś?

ocenił(a) grę na 9
Jabati

Grałem, jest to dobra gra miło się w nią gra ale nie uważam iż można spędzić na niej duzo czasu. W herosa ludzie grają po kilkaset godzin jak tu można porównywać te gry.

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

Tu się zgodzę, dziwne żeby Slasher miał tyle gameplayu co turowa strategia jednak na chwilę obecną jest to świetna gra i zasługuje na wysokie noty.

DeadHawk

Tak, może konkurować ze wspomnianymi produkcjami. Jest świetna.

ocenił(a) grę na 10
hadril

No widzę, że aż sobie avatara trzasnąłeś. Też w to gram teraz i jest Zajekurnafajne.

ocenił(a) grę na 9
hadril

W zasadzie to porównanie z diablo jest bardzo dobrym porównaniem. Tak na dobrą sprawę Darksiders 2 zawiera w sobie diablo, tylko że z jedną postacią ... na tyle fajną, że nie chcemy jej zmieniać. Gra przecudna, rozgrywka to miód, soundtrack może nie wybija się, ale nie jest zły, grafika uległa znacznej poprawie, bo w końcu lokacje nie są mdłe ... no cudna gra, wciąga, chce się grać. Dałbym 10/10 ... ale wiem, że można zrobić grę lepszą ... niestety Darksiders 3 może nigdy nie powstać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones