PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612508}
7,3 943
oceny
7,3 10 1 943
Croc 2: Kingdom of the Gobbo's
powrót do forum gry Croc 2: Kingdom of the Gobbo's

Tez grałam b dawno temu, jedyne co pamietam to to, że były tutaj problemy ze sterowaniem a mianowicie jak w 1 krokodyl krecil sie w kolko ten tutaj zaczynal po krotkim czasie biec w danym kierunku. to spore utrudnienie a jak to jest gra zresznosciowa powinnismy miec jak najwieksze panowanie nad ruchami postaci. poza tym to juz nie byl ten sam croc ...jedynka pozostaje niedoscigniona :D:D

ocenił(a) grę na 9
Hamadaa

Nie chciałbym Ci psuć wspomnień dzieciństwa, ale w Crocu 2 były DWA rodzaje sterowania - klasyczne (znane z pierwszej odsłony) jak i to zmodernizowane. ;) Każde miało swoje zalety jak i wady: klasyczne dawało większą kontrolę i precyzję kierowania krokodylkiem, nowe - w niektórych okolicznościach - pozwalało na szybsze zachowanie.

Voytash89

spokojnie nie wszystko stracone xD ale naprawdę mnie tym teraz zaskoczyłeś, nie byłam tak wtedy obcykana żeby coś zmieniać w ustawieniach i grałam tak jak było poustawiane a ustawione było jako ta druga opcja, niestety :/ teraz może przekonałabym się do zalet takich rozwiązań jednak wtedy to było nie do zaakceptowania na dłuższą metę i nie wiedziałam że można było też sterować bez tych ulepszaczy...
jednak dobrze mieć młodsze rodzeństwo zawsze można im coś podsunąć po czym się podczepić ;v;

ocenił(a) grę na 10
Hamadaa

Moje pierwsze wrażenia z Croc-kiem 2 były podobne. Byłem zawiedziony sterowaniem. Ale trwało to tylko kilka minut, bo potem odkryłem w opcjach możliwość zmiany sterowania na takie samo jak w pierwszej części. Od tej pory było już genialnie, moim zdaniem druga część niczym nie ustępuje jedynce. Jest trochę bardziej rozbudowaną grą - są tu różne misje do spełniania - i nieco trudniejszą. Dla mnie obie mają 10/10 :D

Hamadaa

Croc 2 to genialna platformówka :) Naprawdę warto dać jej szansę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones