PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611082}

Commandos 3: Kierunek Berlin

Commandos 3: Destination Berlin
7,3 1 023
oceny
7,3 10 1 1023
Commandos 3: Kierunek Berlin
powrót do forum gry Commandos 3: Kierunek Berlin

Od dzieciństwa jestem fanem tej serii, a numer 3 wydaje mi się zupełnie inny, głównie ze względu na nietypowy (nawet do 2) charakter misji. Wciąż jednak jest to gra na wysokim poziomie, pomimo nieco już przestarzałej oprawy graficznej. Z mojej strony 8/10.

ocenił(a) grę na 7
MrDragoon

tyle ze taktyka zostala mocno ograniczona na rzecz biegalko-strielalki :/

ocenił(a) grę na 8
lysysloik

No wiesz, w zasadzie 1 część polegała bardziej na czystej taktycznej kombinatoryce, a ta część dodała nieco dynamiki. Osobiście uważam że 20 misji w BEL i 8 dodatkowych BTCOD w zupełności daje radę i warto przerzucić się na sequele.

ocenił(a) grę na 8
MrDragoon

Kiedy my, psychole, woleliśmy łamać sobie mózgi nad kolejnymi 20stoma misjami taktycznymi...

MrDragoon

Wiesz, w 1 to polegało głównie na "Znajdź jedyną słuszną ścieżkę, którą sobie wymyśliliśmy" (chociaż w BTCOD to przegięli pałę w misji w zoo. Normalnie skąd ja miałem wiedzieć, że jeśli właduje się z terroryzowanego fryca do samochodu to można nim jeździć sobie pod nosami patroli? Czy oni oczekiwali , że ktokolwiek czyta instrukcje do gry? :P).

W trójce jest więcej możliwości załatwienia sprawy, przez to nie trzeba było sobie łamać mózgów próbując dostać się do kwatery głównej, omijając pierdyliart agentów Gestapo, żeby zakosić karabin snajperski czy tam kalesony oficera, kiedy można było po prostu zaminować miejsce spotkania celu do zabicia bombą przeznaczoną do zniszczenia samochodu :D. Poza tym po przejściu zawsze można pobawić się w inne rozwiązania przewidziane przez twórców etapu.

ocenił(a) grę na 8
lysysloik

Co nadaje więcej realizmu, wszak działania prawdziwych komandosów podczas 2wś były właśnie bardziej dynamiczne niż takie statyczno-taktyczne jak w poprzednich częściach. W mojej ocenie 3. najsłabsza, ale wciąż dobra.

ocenił(a) grę na 7
siwek2000

to ja nie mowie ze trojka jest do zupy, jeno jest gorsza od 1 i 2ki :)

ocenił(a) grę na 10
lysysloik

mega dobra na równi z 1 i 2 poziom trudności trochę podnieśli w stosunku do dwójki i to na plus uważam

ocenił(a) grę na 7
michal4p

? wg mnie trojka jest o niebo latwiejsza. zrezygnowano czesciowo ze skradania (oczywiscie nie calkowicie-plansza ze stacja kolejowa jest swietna), na rzecz nawalanki.
co kto lubi. ja wolalem dwojka, ty trojke i git :)

ocenił(a) grę na 8
lysysloik

Co oni z tym zrobili?Zagrałem na razie w kawałek kampanii treningowej i ja się pytam:Co oni z tą grą zrobili?

W to praktycznie grać się nie da.Cały czas tylko trzeba zmieniać kąt kamery na 100 sposobów.Dlaczego ja się pytam?Dlaczego?

ocenił(a) grę na 8
dominik9051

Po przejściu całej gry zmieniam zdanie.Gra jest świetna,nawet minimalnie lepsza od dwójki.Tylko że za krótka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones