PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611179}
8,3 1 702
oceny
8,3 10 1 1702
Command & Conquer: Red Alert
powrót do forum gry Command & Conquer: Red Alert

Czy ktoś wie czy można w tą gre grac na windowsie 7? Jeśli tak to prosze o wytłumaczenie tutaj bądź na PW.

ocenił(a) grę na 9
Tr4cer

nie udało mi się jej odpalić nawet pod xp, mimo usilnych prób : p

ocenił(a) grę na 10
kosobi

wersja dos powinna ruszyc przez dosboxa, choc nie probowalem sam.

ocenił(a) grę na 10
born2run

Radzę się zaopatrzyć w C&C: The First Decade. Wszystkie części C&C dostosowane do najnowszych systemów.

ocenił(a) grę na 10
kosobi

A mi się udało odpalic na xp ;) to była jakaś instalka specjalnie dla xp ;)
a co do W7 to pewnie tez się jakoś da odpalic ;)

ocenił(a) grę na 10
JOKER

Jest patch specjalnie pod nowsze systemy, jeśli mnie pamięć nie zawodzi to na stronie producenta można pobrać.

ocenił(a) grę na 9
kosobi

Na XP po włączeniu trybu zgodności z Windowsem 98 powinna pójść. Mi bynajmniej tak. Tylko musimy odpalić instalator tej gry w takim trybie zgodności. Co do Windowsa 7 lub 8 to raczej bym odpuścił. Jeżeli odpalam stare gry to tylko na xp.

ocenił(a) grę na 9
Tr4cer

Działa działa wystarczy patcha zainstalować i ustawić tryb zgodności z windows 95 klikasz prawym na właściwości -> zgodność -> i ustawiasz na tryb zgodności z windows 95 wszystko działa bez zarzutów zarówno pod xp jak i winde 7

użytkownik usunięty
Tr4cer

C&C: The First Decade. To jest to.

ocenił(a) grę na 8
Tr4cer

wiem, że stare ale może ktoś skorzysta. Ja odpalałem pod Linuxem przez Wine ale pod windowsa tez powinna działać (tak napisali)
http://redalert1.com/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones